Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Monica, exact ca pe vremea noastra. Unii parinti erau deschisi la nevoile noastre, altii erau fixisti. Cred ca mereu vor exista ambele tabere intr-o generatie: cei ce percep schimbarea si incearca sa se adapteze, si cei ce refuza sa accepte schimbarea, chiar daca aceasta e independenta de vointa lor. Pai Aida, io cred ca voi erati cu niste eunuci la baie. [:D] Cum altfel cand la 16 ani ai toate formele necesare? [hot] Voi doar in chiloti? Mamaaaa ce dezmatz Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad c-ati dat toate in boala belciugelor si a sexului.Cu cine sa seme kk astia mici?Io nu blamez generatia yanara,mai mult ii compatimesc pt. ca sunt asa de grabiti sa creasca incat pierd multe farmece de- ale varstei lor. Adin,trimite-o mama,ca nu strica la casa omului.Dar ce color are?Ca sa vad daca se asorteaza cu mobila si covoru'.[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey , dezmat , dezmat si ne mai si jucam , adica ne stropeam cu apa , impingeam , alergam , bagat cu capul sub apa. Dar asta era joaca. Si culmea e ca nici unul dintre noi nu era cu cineva anume , dar toti eram in aceeasi gasca. Si ne intelegeam bine si daca unul nu avea bani de ceva in seara aia , aveam noi ceilalti fara nici un comentariu. Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]nov2006[/url] [foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by aidaciolac
Mey , dezmat , dezmat si ne mai si jucam , adica ne stropeam cu apa , impingeam , alergam , bagat cu capul sub apa. Dar asta era joaca. Si culmea e ca nici unul dintre noi nu era cu cineva anume , dar toti eram in aceeasi gasca. Si ne intelegeam bine si daca unul nu avea bani de ceva in seara aia , aveam noi ceilalti fara nici un comentariu. Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]nov2006[/url] [foto]
Erati prosti de cuminti?Sau ce?Aha,io cred ca erati in vreo tabara sponsorizata de fro secta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum mi-e si rau cand ma gandesc la cum gandeste soramea. Pana acum 1 an zicea ca ea totusi vrea sa incerce 'sex' sa vada si ea cum e , ca are 2 colege care deja o fac ... Pai i-am zis ca daca ii dau o caraba , a doua nu iimai trebuie. Bai si au un stil ca insista in prostie. Dar vezi , asa este , ca si noi eram rebeli pentru parintii nostrii. Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]nov2006[/url] [foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu Aida, cam asa a fost si la mine in liceu. Da' eram prin rotatie ba cu unu', ba cu altu', poate ca ne mai si pupam, nu-mi mai amintesc. Ce-i drept nu mi-am dat sutienul jos in fata lor, tu ai fost mai open mind [:D] W, pai asa zicem noi, ca iti pierd copilaria. Ei cred altfel. Asta e, pana la urma nu putem hotari in locul lor. Deci W, am 3 carti: una mare, cat un album, gri, se cheama Veriaties. A doua se cheama Kama Sutra in de open lucht, format A4, rosu cu o poza pe ea cu doi care se pupa. Ultima e un set de 2 cartilcele cartonate format A5, Pocket Kama Sutra bedgeheimen voor, moderne minnaars. Sunt in olandeza ce sa fac. Da' intelegi tot din poze. [:D] Alege, pe care vrei? Sa contribui si eu la biblioteca baiatului. [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici o tabara , nici o secta. Dar asa stiam noi sa ne distram. Mergeam seara in rockoteca si faceam furii si dansam si inainte sa plecam acasa faceam o baie in mare (cand era luna plina era super ca mai si vedeai cate ceva. Si pe drum pana acasa ne uscam. Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]nov2006[/url] [foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...