Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by aidaciolac
quote:
Originally posted by maru
Ina, ai grija de pui, el sa fie pe primul loc, gandeste pozitiv daca ai vreo data ganduri nazdravane intreaba-ma pe mine ce grozava m-am simtit cand in sarcina cu probleme mi-am dat gradul 2 si examenele la anul 4 de facultate de drept. Finalul? eclampsie, coma, nastere la 7 luni, copil 1400 grame Doamne'ajuta!
ce? Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]nov2006[/url] [foto]
Probabil cu ceea ce ai scris si ce s-a intimplat cu bb dupa? Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.sept.02)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by aidaciolac
quote:
Originally posted by maru
Finalul? eclampsie, coma, nastere la 7 luni, copil 1400 grame Doamne'ajuta!
Ai patit asa ceva? [soc] Sper ca nu am inteles eu bine. Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]nov2006[/url] [foto]
da Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

revin sa adaug: pune si frica ani de zile ca va avea probleme de sanatate, neurologice, motorii, functionale, nu s-au materializat dar ceva sechele tot sunt, mici ciudatenii cand vezi ca toti ceilalti prematuri au ramas cu sechele: unii merg greu, altii au intarzieri mintale... lupta-te ani de zile cu greutatea, acu in schimb e mai inalt decat cei de varsta lui un alt rezultat neprevazut a fost si frica de a avea un al doiea copil, ceea ce face ca primul sa fie oarecum dezavantajat de lipsa unul partener de joaca Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne maru , imi pare rau! Nu am stiut. Esti tare draga mea. [flo] Daca primul a avut o problema nu inseamna ca al doilea va avea probleme. Caz asemanator cu fina mea care tremura de frica sa faca al 2-lea copil si a iesit in final o splendoare care le-a mangaiat sufletele. MARU [pup][flo][pup][flo][pup][flo] Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]nov2006[/url] [foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc aida![flo][pup][pup][pup][pup] andrei e bine, nu are probleme, are mici ciudatenii, nu sunt incadrabile nici la ticuri, e un copil tare dulce, istet, dar are multe frici, nu are incredere prea multa in el, nu prea e motivat am zis ca la a doua sarcina am sa stau cu fundul in pat, pun muzica pe burta si ochii in tv, si nu ma misc de acolo deloc Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce nu v-am spus e ca eclampsia am facut-=o la 3 noaptea iar daca hasbandul nu statea cu ochii pe mine ca pe butelie, muream amandoi, si eu si copilul asa ca ma gandesc de doua ori cand il critic pe sot, pentru ca mi-a dovedit ca poate sa aiba grija de mine si ca ma iubeste Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma uitam la Bethowen la antena 1. Azi am fost la masaj anticelulitic si impachetare 50 de min.Am transpirat de mi-au iesit ochii dar ma bucur ca am fost.Sotul meu m-a trimis ca sa mai ies si eu din casa si sa am o activitate,sa ma relaxez putin si sa mai ies din rutina zilnica.Vreau sa imi fac abonament mi se par excelenti,au pachete rezonabile. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...