Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-3


Recommended Posts

Voi,practic, nu prea ma puteti ajuta pt. ca aveti copii mici,unii in burtica[pup]dar faptul ca va pasa,ca am cui ma descarca,ma ajuta f. mult si pt. asta va sunt recunoscatoare ,si doresc sa fiti niste parinti linistiti,ca tare mult mai conteaza.De abia cu al2lea copil,mi-am dat seama ce mama fara probleme am fost cu primul baiat.Imi sunteti tare dragi si prezenta voastra realmente imi face bine si ma impresioneaza grija pe care mi-ati aratat-o.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor este dureros masajul anticelulitic dar fetele de acolo sunt bune.Am rezistat cu mandrie la asta si nu am nici o vanataie.Poate cand o sa fac vacuum o sa fac vanatai ca este tare dureros. Da Aida mi-a luat si masuratorile ca sa stie si ele cat scad.Am foarte multa apa in corp eu si mi-a spus ca s-ar putea sa dau repede jos.Am ales un pachet de 720 de ron in care este inclus 6 sedinte de vacuum,6 de electrostimulare,6 de masaj si de impachetari.De fiecare data cand ma duc le fac pe toate cate o data.Fiindca sunt sunt proaspata mamica mi se da reducere 15 %.Am calculat si daca le faceam eu pe rand ma ajungea la 1100 ron.Convenabil nu? Eu am zis sa incerc.fetele mi-au spus de la capul locului ca dupa ce ajung unde vreau cu silueta mea sa fac din cand in cand masaj de intretinere ca sa fie ok. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pan' se face mare ma imbolnaveste de tot.Azi noapte am luat 2 atenolol-palpitatii,ca la suparari si stari tensionate tiroida mea ma atentioneaza imediat.In plus tre' sa fiu tare si ekilibrata si pt. sot care se sperie,panikeaza repede si tot io tre' sa-l ponderez. Daca as de kk sunt toti barbatii, ma kk,mai ales ca am trei![bang][bang][bang]Asa as face uneori cu fiecare in parte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wonderful imi pare rau ca esti suparata si ca baiatul tau te supara.Ma gandesc ca nu este tocmai mic ca sa nu mai inteleaga.Ma mai gandesc ca si printesica mea este berbecut[:D].Mai tine foarte mult si de temperamentul copilului nu de zodie. Si eu am fost un copil problema cand am inceput sa ma maresc.La scoala aveam un comportament impecabil si eram printre primii din clasa dar dupa ce ieseam din curtea scoli era jale.Nu mai stia mama ce sa imi faca era disperata.Imi aduc aminte ca aveam vro 15 ani cand se saturase de mine (eu eram mai baietoasa) mi-a facut bagajul si mi la pus in poarta cu riscul de a ma pierde si mi-a spus asa:"Daca vrei sa fi libertina te rog sa te duci unde vrei tu,sa te descurci cum vrei si cum poti tu,poti sa ajungi ce vrei,sa mananci din gunoaie,sa cersesti, sa dormi pe unde vrei nu vreau sa stau in calea fericirii tale,nu vreau sa fiu o povara pt tine ca mai tarziu sa imi reprosezi ca ti-am stricat viata.Daca vrei sa ramai cu mine si alaturi de mine vreau sa imi promiti ca faci cum iti zic eu si promit ca am sa tin cont si de ceea ce vrei tu dar cu comentariile de rigoare."Mi-a inchis poarta si a intrat in casa.Eu am ramas in poarta si m-am gandit bine ce vreau sa fac.De atunci am devenit cel mai bun copil,am devenit cea mai buna prietena mamei mele si ea mie. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iuliana,eu i-am zis ,nu acuma,ca am sa-mi fac datoria de parinte pana la 18 ani.Daca vrea sa-si faca un viitor solid,f. bine,dardaca o sa creada ca dupa ce termina liceul,o sa traiasca pe spinarea noastra,se inseala."Eu am sa-ti fac bagajul,cu mainile mele,si sa te duci,baiete sa-ti traiesti viata asa cum crezi tu,in libertate,si sa vii dupa 10 ani sa-mi arati ce-ai realizat.Sa nu crezi ca daca te-am facut,sunt obligata sa te tin ca pe un trantor langa mine!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa isi revina el pana la urma... Stiu ca nu mai poti dar eu cred ca este mai rebel din fire si asa se intampla cu copii de genul asta.Cred ca trebuie sa te inarmezi cu mai multa rabdare de pana acum.Si mai cred ca ar trebui sa nu mai vorbesti cu el o perioada,sa iti faci datoria de mama dar sa nu ii mai vorbesti si cu siguranta cred ca il va deranja macar putin.Mie mama asa imi facea si ma durea al naibi de rau decat atunci cand talanganea ore in sir langa mine cu predicile de rigoare. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...