Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-3


Recommended Posts

Eu oricum nu dorm asa de devreme pt ca se mai trezeste printesa mea inca o data si abea dupa aceea adorm.Daca vrei sa vorbesti cu cineva si sa iti deschizi sufletul si sa iti versi oful eu sunt aici.Nu ma plictisesti deloc,nu ma deranjeaza.Daca stiu ceva,te ajut cu parerea mea. Daca vrei sa faci nani atunci iti doresc Noapte buna si nu mai fi suparata[pup].Tu iti dai silinta ca sa ii fie bine si ca sa il educi cum poti mai bine.Este destul de mare ca sa inteleaga. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns
W stai putin ca a mazgalit niste indicatoare. Gandeste-te altfel , ca copii din ziua de azi dau in cap de dragul aerelor , umbla cu droguri sau se bat cu alte gasti sau mai stiu eu ce. Din punctul meu de vedere ca a scris pe niste tablii nu este asa grav ca atunci daca ... Hai mai bine sa-ti dau un exemplu.Vecin de scara , coleg de scoala , copil de mare mare securist ... asa ii placea lui sa intre in belele si sa arate ca el are tupeu , ca a ajuns prin clasa a 7-a , intr-o tabara , a dat foc la picioarele unui copil. Asa de bascalie si de dragul distractiei. Taicasu mare si tare nu l-a pedepsit niciodata si a intrat copilul din belele in belele , ca in final sa plateasca pentru ce nu a fost vinovat , dar s-a linistit si acum e om cu familie si salariu. Ma intreb eu , oare daca i se aplica corectia de putina temnita in copilarie , oare nu se linistea? Prea putin stiu despre gastile astea , dar sunt catde cat linistiti , fara sa sara la bataie. Si acum sa te gandesti , cati nu fac prostii mai mari si scapa. A avut el ghinion. Pe de alta parte varsta asta ... de fapt tu stii mai bine ca mine. Te [pup] si sper sa gasesti o rezolvare si sa vada si el macar cu coada ochiului adevarata fata a gastii. [pup] Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]nov2006[/url] [foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by aidaciolac
lulu ati vrea voi. Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/user/aidaciolac"]nov2006[/url] [foto]
La voi in Giroc, nu s-a facut noapte?(off topic - Sora mea sta in Chisoda) Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.sept.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...