Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da,dar daca ma intrebi cand ma enerveaza,o sa spun 'Nu stiu sigur'.[:D] E cam fricos,i-e teama sa se apuce de alta afacere mai rentabila.S-a cantonat in asta si greu se mai desprinde.Plus alte hibe pe care le are,dar parca eu nu am?[:D]Oricum nu ma vad langa altcineva.Si apoi il 'cresc' de atatia ani! Daca n-ar fi fost o alegere buna,nu stateam cu el si nu l-as fi iubit si acum asa mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele or fi mai normale in noaptea asta si or fi dormind.Io iar am pus ceasul sa sune sa ma duc la scoala,dar cred co sa-l blokez.n-aveam nici o treaba,doar sa mai imi vad colegele,ca ne impacam f. bine. Am ajuns sa invat pe de rost forumul asta.Acum imi pare cam sarac.La inceput eram ca o hamesita,aveam ceva de spus aproape la orice subiect.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
Ele or fi mai normale in noaptea asta si or fi dormind.Io iar am pus ceasul sa sune sa ma duc la scoala,dar cred co sa-l blokez.n-aveam nici o treaba,doar sa mai imi vad colegele,ca ne impacam f. bine. Am ajuns sa invat pe de rost forumul asta.Acum imi pare cam sarac.La inceput eram ca o hamesita,aveam ceva de spus aproape la orice subiect.[:D]
Pai tu te-ai inscris in iunie 2007, si ai 1335, de postari, iar eu is din 2004 si am 400 Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.sept.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...