Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Iasi (7)


Recommended Posts

NEATZA FETELOR! Ce mai faceti, voi si puii vostri? V-ati plimbarit zilele astea? Ca a fost asa frumos afara! Noi ne-am plimbat cu bebe cate 3, 4 ore, am cascat gura prin centrul orasului, ne-am mai luat una, alta, si asa a trecut si week-end-ul asta. Asteptam acum expozitia de crizanteme! O zi buna si cat mai frumoasa![flo] Carmen si [copil] Iustin(5 iunie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album IUSTIN[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
fetele, dragutele, n-am reusit sa ajung niciodata la intalnirile cu voi si imi primesc pedeapsa cu varf si indesat. cum? in ultimul timp, obsedata cum sunt de forumul asta, merg pe strada si cum vad o fata mai rafinata si mai finuta ma gandesc:"oare n-o fi de pe forum?" promit ca vin la urmatoarea intalneala ca ma mistuie curiozitatea sa va vad, sa asociez numele cu oamenii, sa simt ca vorbesc cu prietene reale.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor salutare!
Eu am ramas sa mai bantui prin Iasi inca putin [:D]. Pt mine saptamana cu sarbatorile Iasului a fost una foooooarte grea caci a trebuit sa am grija mare de barbate-meu sa nu se piarda in aglomeratie si sa nu il prade "hienele" venite la atac. [:D]M-am intalnit cu Cristina si Cristi (salutari[hia]) la targul de vin de la Hala si ne-au surprins cu micul in buzunar si cu fata plina de vata de zahar[:p]. A fost fain, mai putin mustul pus la vanzare - pe noi ne-a durut burta rau de tot de la 2 pahare de must. Am vrut sa imi cumpar o haina de piele rosie , dar cand m-am intors sa o iau, deja se vanduse. Asta a fost unica dezamagire. M-am bucurat tare de tot cand am vazut ca s-a indreptat vremea si ca nu a mai plouat. Sper sa nu vina iarna prea repede. Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluca nu-l duci pe sotzul tau la expozitia de crizanteme de duminica? Deschiderea este dimineata,dar e foarte aglomerat,si cred ca e mai bine de mers pe la ora prinzului.Daca nu vin la serviciu poate reusesc si eu sa ajung. Cum i-a placut soztului tau "bilciul"?[:D] Haine de piele frumoase gasesti la Mall,la Casa Teo si mai sint prin Hala Centrala ceva magazine cu articole de pielarie de buna calitate. [flo][pup]Cristina si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu frate de unde ati baut voi must de va plangeti asa...Eu chiar acum am baut ultima gurita din litrul de must cumparat sambata si a fost taaare bunut!Pacat ca nu m-am gandit ca se termina targul,sa-mi fi facut o provizie. Raluca,n-ai fost atenta,am mai spus doar ca am luat must bun de la casuta celor de la Aroma Viilor,erau fata in fata cu pizzeria de langa hala..Acu..fuse si se duse... Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti fetelor,brrrr ce urit e afara azi!! Vad ca toata lumea s-a distrat de Sarbatorile Iasului,numai noi am iesit doar simbata seara putin prin fata la Moldova,putin la carusel...si cam atit. Ultima noutate:am ajuns pe post de CD :am in repertoriu citeva poezioare(CAtelus cu parul cret,Rica),si ceva cintecele ,iar Alex vine si-mi apasa cu minuta pe gura pina ajung la melodia sau poezia preferata ,la Catelus el e cu partea artistica imi arata parul ,cum fura rata si apoi cum baga oul in buzunar ,e super scumpel.Aseara am iesit in parc si am observat ca se joaca doar cu copii mult mai mari ca el 6-7 ani,ieri era un grup de fete care faceau gimnastica iar el s-a prezentat in spatele lor s-a asezat in fundulet si ridica picioarele. Veronica sa stii ca si eu patesc la fel,cind ma plimb prin cartier ma tot uit la mamici si pitici si ma intreb:oare n-or fi de pe forum??Apropo eu stau in Rondul Vechi ,tu nu te plimbi prin zona?? Fetelor am dat apartamentul la vinzare si am asa o inima de rea,desi eu am fost cea care a insistat(sotul meu e taaare legat de casa asta)eu am facut pe viteaza dar si mie imi pare taaare rau...acum parca sper sa nu vina nimeni sa o cumpere desi avem nevoie de inca o camera,ufff. Pupici tuturor, Gabi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De Elena si Carmen cu Alex mai stiti ceva? Da Roberta,Anna-Maria ,restul fetelor din Iasi unde au disparut.A trecut prea multa vreme de cind nu mai avem vesti despre ele. Pupicei si o zi usoara,ca la mine e ca la nebuni ! PS Duminica la ora 11 va avea loc deschiderea expozitiei de crizanteme!Pe fetele care au aparate foto digitale si merg la expo,le rog mult de tot sa nu uite aparatele acasa,poate ma aleg si eu cu o pozica frumoasa a crizantemelor din expozitie![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'NEATZA FETELE! GABI, si eu stau pe la rondul vechi, dar mai sus putin, deasupra marketului. Am coborat de cateva ori in parculetul de langa piata...sunt acolo atatea mamici cu copii. Tu vii acolo? Poate ne stim din vedere, dar nu ne cunoastem. Cristina, duminica merg la expozitie si fac poze, asa ca ai poze de la mine. Oricum, iti dau un tel vineri seara sa vb. Pupici O zi cat mai linistita! Carmen si [copil] Iustin(5 iunie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album IUSTIN[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,Carmen eu in parculetul de linga piata merg de obicei(acum mai rar ca e friiiiggg).Eu stau in blocul cu Autoshop-ul.Ma poti recunoaste usor:fug mereu dupa al meu Alexino,care are grija de kg mele in plus. Cind am citit mesajul ,am crezut ca ne cunoastem ,am vb intr-o zi cu o mamica de Iustin...insa el avea 1 an si ceva... Daca-i frumos duminica ,mergeti in Botanica??Eu am iar un w-e singurica ... Pupici. Gabi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata![hia] Cunoasteti pe cineva care ar dori sa primeasca in gazda sau sa inchirieze o garsoniera/un apartament cu o camera? Cumnata mea cauta, dar inca nu a gasit nimic (ne-am uitat in "Evenimentul" si ne vom uita si in continuare, dar m-am gandit sa va intreb si pe voi...poate-poate). Sau poate aveti vreo cunostinta care-si cauta coleg de apartament (anunturi de genul asta sunt si in ziar, dar nu are incredere sa stea cu cineva complet necunoscut). Multumesc![flo] "Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede." - Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...