Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Iasi (7)


Recommended Posts

atunci cand mi-e frica de ceva eu rad. un ras tampit si paralizant. asa imi explic si mesajul meu anterior. acum insa chiar constientizez prin ce am trecut si...nu-mi place ce simt. multzam oricum ca n-ati facut mishto de mishto-ul meu OANA SI STEFAN-VLADIMIR "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am venit si eu la spartul targului! Bine ca nu a patit nimeni nimic si toata lumea e OK. Blocul meu e destul de vechi si cel mai frica mi-a fost de rezistenta cladirii. Oricum studentii straini de la mine din bloc fugeau pe scari si urlau si treaba asta a sporit panica. Eu nu m-am impacientat prea tare, in schimb frate-meu era terminat. Are o fobie a cutremurelor. Gazul pe foc a fost maica-mea care a sunat si ne-a speriat in ultimul hal caci plangea si nu intelegeam ce spune[help]Cand au inceput si cei de la CET cu huruitul lor si frate-meu a scapat porumbelul: " mama cred ca s-a daramat vreo cladire ca uite cum se aude!" , atunci chiar ca nu ne-am mai inteles unul cu celalalt caci mama plangea in hohote si tipa "iesiti afara ca vin sa va iau! plec acum spre voi!!"[alcool]In Piata unirii era full, iesisera o groaza de vecini de-ai mei. Cel mai nasol a fost ca si atunci si ieri ne-au oprit curentul. Si pt ca o belea nu vine singura, ne-a cazut si netul. Abia astazi am putut intra pe net si citi ce ati scris. Va pup si multa sanatate![pup] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am simtit din plin cutremurul la ultimul etaj,abia atipisem si m-am speriat ,i-am spus sotului ca-i cutremur si am sarit in acelasi moment peste Alex sa-l protejam,saracul incepuse sa plinga ca-l sufocam,oricum am fost curajosi ca am ramas in casa, vecinii mei au plecat la rude sa doarma.Oricum noaptea aceea a fost ultima in calitate de "propritari"pt ca a doua zi am semnat actele de vinzare(o fi vreun semn??),asa ca acum sint in cautarea unui apartament cu 2 camere.Poate stie cineva vreun apartament de vinzare,eu prefer Nicolina dar nu-i batut in cuie,sau vreun agent serios care sa nu-mi ia pielea de pe mine,v-as ramine vesnic recunoscatoare. W-e placut tuturor!! Gabi si Alex[flo].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi mamici din Iasi, este pe forum un apel umanitar pentru ajutarea unor parinti tineri(mama 19ani, tata 20ani) sa-si creasca cei doi bebelusi gemeni, in varsta de 2 luni. Eu voi trimite impreuna cu Andreia un pachet catre ei. Daca mai aveti pe acasa, hainute, jucarii sau alte chestii folositoare si va puteti lipsi de ele, spuneti-mi cat mai repede, poate le punem pe toate in acelasi pachet. Pupici, Magda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor! Se vede treaba ca sunteti ocupate, fie cu puiutii vostri, fie cu dotarea camarelor pt. iarna. Cu ce va mai laudati? Ati profitat de zilele frumoase care au fost? Carmen si [copil] Iustin(5 iunie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album IUSTIN[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaaaa! Ieri am fost in Copou, in parc sus langa Vanatoru'. Am mers cu picioarele prin frunze, am mancat vata pe bat si ne-am dat in leagane, dar era foarte aglomerat. Eu as fi vrut Gradina Botanica, dar Matei si Octavian au hotarat: "uta, uta", asa ca poate peste cativa ani o sa merg unde vreau eu, nu ei...In rest toata saptamana serviciu, dupa masa in jurul blocului cu copilasii la aer. Pupici si o saptamana buna la toata lumea, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor! nu am putut sa va scriu pana acum pt. ca s-a intamplat ceva cu calcuratorul si abia acum am reusit sa il facem. nici macar nu am reusit sa va anunt ca nu mai pot veni la intalnire. nu am avut timp sa citesc ce ati mai scris ,ce mai faceti dar sper ca sunteti bine.maine am sa-mi fac timp sa citesc tot. va pup si sper sa nu mai am probleme la calculator si sa recuperez.mi-a fost foarte dor de acest forum. noapte buna! pupici tuturor ingerasilor! Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...