Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Iasi (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu-mi place de nici unul din cei doi [xx(]... Nastase imi face impresia ca nu e suficient de inteligent si de diplomat pentru asa o functie de importanta, iar Basescu mi se pare viclean...nu-mi inspira deloc incredere... Pacat ca nu mai candideaza Stolojan...pe el l-as fi ales. Nici nu-mi vine sa merg la vot[bang] "Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede." - Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor! oricum unul din astea doi iese.......... toata lumea numai despre asta vorbeste ,pana si la facultate nu este profesor care sa nu spuna macar o data despre alegeri........... hai fetelor!!!!!!din doi rai nu prea ai ce sa alegi decat tot unul rau:). eu zic sa gasim altceva mai interesant de discutat. de ex. sa va povestesc de Fabian:alaltaseara ii faceam baie si la clatit de fiecare data iese un scandal .......urla de zici ca-l tai. si cum tot vroiam eu sa-l clatesc si el tot nu si nu ,incep sa-i spun ca daca nu-l clatesc face paduchi si paduchii ii mananca capul si tot de astea....la care Fabian se uita cateva clipe asa cu o privire de superioritate si zice dupa cateva secunde:"vladeala" (vrajeala)si intoarce spatele.iaca asa mi-a dat cu firma in cap ficior-miu . va pupacim dulce. Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lacri, esti durere! Sperii copilu' cu paduchii [:-)))] , bine ca a inteles ca-l pacalesti. Eu vreau sa va spun ca Iustin s-a rostogolit de pe spate pe burtica si e ft. bucuros de "noua figura". Cristina, l-am vazut pe Mihnea(in pozele din album). Scump foc! Carmen si [copil] Iustin(5 iunie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album IUSTIN[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lacri ...la care Fabian se uita cateva clipe asa cu o privire de superioritate si zice dupa cateva secunde:"vladeala" (vrajeala)si intoarce spatele.
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][cool] "Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede." - Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suuper faza cu Fabian! Mateiul meu in sfarsit sta pe oala si face pipi, adica a inceput sa constientizeze si dupa ce face, imediat ce a stat pe oala vrea aplauze si pupici la scena deschisa. Toata ziua turuie si nu-i tace deloc gurita, parca e un disc zgariat. Octavian e mare, serios si acum are o problema cu petrecerea de casa noua: sa punem ghirlandele de la pom pe pereti, sa aruncam cu petale de flori. Acu', i-am spus eu ca petalele se arunca numai la nunta si s-a gandit sa punem poza mea si a lui Paul de la nunta pe usa si deasupra o galeata cu petale si cand se deschide usa cad petalele si se vede si poza noastra. Si a mai inventat un "nou" stil de matematica: "cat fac rosu plus galben?"; raspuns: "portocaliu". Ieri m-am intalnit cu Elena si cu Erica. Sa vedeti voi ce domnisoara cu 2 dintisori jos are Elena. Si ce cuminte si vesela e printesa. Matei a tot stat prin jurul ei, s-au "jucat" daca putem spune asa. Cand mai facem o intalnire pe la Mall pe undeva? Ca acus vor incepe serbarile la KidsLand si nu va mai fi loc si pt noi. Pupic la toata lumea si o duminica placuta, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am intrat doar sa va salut si sa va pup![hia][pup] Dupa mult timp m-am hotarat ca ar fi bine sa mai merg si pe la sotul meu, nu de alta dar deja nu mai simte ca are sotie si s-a invatat sa ia decizii singurel. Astazi am tren spre Bucuresti si maine imi iau zborul. [:)] Imi pare rau ca nu am mai prins o ultima intalnire! Numai bine si astept poze cu voi atunci cand o sa va mai intalniti![flo] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...