Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Iasi (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, ce ziceti de o intalneala pe 10 octombrie, duminica viitoare? Astept inscrieri,(se anunta vreme buna) Gabriela si baietii Iaca am facut un copy paste de la mesajul Gabrielei,poate va mai impulsionez!Asteptam inscrieri si propuneri pentru ora "intilnelii"[:D]! ALOOOOO ,sinteti pe fir ? Gabriela si baietii Cristina si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma inscriu pe lista [:)] Propuneri in ce priveste ora nu fac pentru ca eu pot veni oricand duminica...de fapt, daca ma gandesc bine, intre 1 si 4 nu pot [bang](o cunostinta vrea sa ma vada si nu stiu exact la ce ora ajunge; tot ce stiu e ca e in intervalul asta de timp)... daca stabiliti sa va intalniti intre orele astea o sa fac tot posibilul sa ajung [flo] "Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede." - Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-am inscris pe lista pana acum pt ca asteptam sa vad la ce ora ramane stabilita intalnirea. Daca va ramane asa cum a propus Gabriela-la ora 11 -11:30- e OK si pt mine. Dupa amiaza ar fi mai dificil caci incep pregatirile pt plecarea in Bucuresti ca sa imi astept colegu'[:D]. Cred ca aceasta va fi si ultima mea intalnire cu voi de anul acesta.[V] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult Gabriela de oferta. Ne mai auzim la un telefon sau pe forum (daca reusesc sa deschid calculatorul- am avut ceva probleme in ultimul timp cu monitorul, cred) Imi place ca e in Gradina Botanica intilnirea. Abia astept. Elena si Erica Dumnezeu judeca pomul dupa roade, nu dupa radacini. (6.februarie)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fac si eu lobby: Fetelor, baietilor, s-ar putea sa fie ultima duminica insorita din toamna asta. Haideti in Gradina, ca pina la primavara ne bagam in birlog ca ursul si n-o mai vedem. Pupici! Elena si Erica Dumnezeu judeca pomul dupa roade, nu dupa radacini. (6.februarie)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...