Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Iasi (7)


Recommended Posts

Adriana, Ne cerem scuze, uite noi am vrut sa venim, dar era innourat si la mine cam batea vantul in balcon(e drept ca am camp cam in toate partile) si am crezut ca e foarte frig, asa ca nu am riscat sa ne prinda ploaia in Botanica. Am vb la telefon cu Gabi si Elena si daca nici ele nu veneau, am ramas aici in cartier. M-am intalnit cu Elena si Erica si am stat un pic la aer si la locul de joaca. Sa vedeti voi ce printesa e Erica si are si dintisori si rade si frumos...O scumpete... Am patit si eu o data in vara, m-am plimbat prin gradina in cautare de forumiste cu copii, dar nu am gasit nimic...Cel mai bine ar fi sa facem schimb pe PM de nr de telefon, daca nu va deranjeaza. Pupici multi si o saptamana buna la toata lumea, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, eu abia acum v-am gasit, de obicei nu intram decat pe "femina intim" si la "parintii intreaba...". Sunt si eu din Iasi, daca se poate spune asa( m-am nascut in Boston, am facut faculta in Iasi si aici m-am casatorit si am ramas, de altfel si muncim in Iasi, si eu si sotul). Mi-ar placea sa va cunosc mai bine. Eu am un baietel, Iustin, de 4 luni si o saptamana, un scumpel.Ei, si cam atat despre mine, deocamdata. Adi69, am citit la pag. 1 ca ai dat fetitei tale Ibugesic. Vezi ca pe forum am gasit ca contine E 110, sunset yellow (ceva cancerigen)si nu e recomandat la copii mici. Mai bine ii dai Nurofen. Pupici la mamici si bebici Carmen si [copil] Iustin(5 iunie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]POZE IUSTIN[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit printre noi Carmen!! Adriana, ne pare tare rau ,dar nici nu ne-am gindit ca pe vremea de duminica are cineva curaj sa iasa din casa.Se vede treaba ca tu si Cata sinteti niste curajoase,eu am iesit pe balcon sa iau pulsul si brrrr...am intrat rapid si nu am avut curaj sa ies...asa ca am stat toata duminica in casa ..ca o Penelopa ....asteptind sotul care in mod "exceptional" a lucrat si sb si duminica. Alex e lipit de mine toata ziua nu pot sa fac o miscare,se joaca doar daca sta la mine in brate,in schimb sint multumita ca :Nr 1 a inceput sa vorbeasca,are noi cuvinte in vocabular:ou,gata,"congo"pt ascunde,si mai rupe si alte cuvinte .Nr 2 am inceput sa nu mai suportam pampersul asa ca fug cu olita dupa el prin camera si ...inregistrez chiar si succese. Pupici si o saptamina frumoasa.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamici din Iasi! Buna dimineata! Nu mai spuneti nimic? Eu de cum fac ochi, ii dau lui bebe sa manance, beau cafeau, pap putin si hop la calculator...cat ma lasa bebe. Dimineata e ft. vioi si jucaus (se joaca in legea lui), ca apoi ma vrea numai langa el. Si brusc sa trec la altceva: stie careva de unde pot sa-mi cumpar must? ca mi-e o pofta, nu mai pot! Pupici Carmen si [copil] Iustin(5 iunie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album IUSTIN[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Carmen (mephala30), bine ai venit! Must n-am vazut nicaieri, dar poate o fi pe la tarabele din centrul orasului (eu n-am apucat sa trec pe acolo, deci habar n-am ce se vinde)...acum cu sarbatorile Iasiului poate gasesti pe cineva care vinde must.[hagi] "Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede." - Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am cumparat must, zilele acestea, din fata Halei Centrale, sunt acolo producatorii de vinuri, care vand si must. Un pahar mare, de 500 ml, costa 15000 lei, este foarte bun, eu am luat un litru si pentru acasa, te poti duce cu sticla si-ti pune direct. Toate cele bune, Ioana si Tudor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot eu pe aici! Stie careva unde este in Iasi un depozit de plante naturiste (sau asa ceva) ca vrea maica-mea sa cumpere niste produse pe baza de aloe vera...si habar n-are cum se cheama firma sau depozitul, ce-o fi ala! Multam, fetelor! Carmen si [copil] Iustin(5 iunie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album IUSTIN[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...