Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Iasi (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata! Noi am fost aseara la artificii. Le-am privit de la Mall, ca sa evitam aglomeratia si sa nu se sperie copiii. Matei spunea:"ficii, uau". A fost friiig, dar frumos. Pe aceasta cale urez "bun venit" fetelor din Iasi care acum ne-au descoperit. Ioana, il duci pe Tudor la grdinita de langa Racovita? Ii place? Cristina, multumim pt urarile frumoase de sf. Paraschiva. Pupici, Gabriela si baietii PS> Stiti ceva de expozita cu crizanteme din botanica?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor! Si noi am fost la artificii, cu toate ca am zis ca nu iesim, dar totusi....sa lipsim nu se putea! Le-am vazut de pe pod (Nicolina) destul de bine. Faza e ca au fost mult mai putine decat in ceilalti ani (deh, s-a schimbat primarul!) si nu asa de spectaculoase. Am fost chiar dezamagita. GabrielaG, multumesc pt urare. Si pe mine m-ar interesa daca stiu fetele cand e expozitia de crizanteme. Nici pe asta nu vreau s-o pierd. Apropos de must, va spuneam ca mi-e o pofta! Am baut ca nesatula, vreun litru si ce durere de burta am avut! Maaaaama! Pupici Carmen si [copil] Iustin(5 iunie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album IUSTIN[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit fetelor noi venite! Si noi am fost la artificii,chiar in fata palatului,au fost minunate! E adevarat insa ca au fost cam joase si poate din cauza asta nu s-au vazut toate de departe.Au inceput la 7,20 si au tinut 20 de minute.Au fost mai frumoase decat cele de la anul nou,poate pentru-ca au explodat mai jos,aveai impresia ca se "reped "la tine...Minunat! In schimb,mult timp dupa incetarea lor am ramas cu durere de cap/urechi si disconfort din cauza ca am simtit fiecare bubuitura in plex... Catalina a fost fericita ,i-au placut artificiile si nu m-a plans cum a plans la revelion...in schimb,cum s-au terminat cum mi-a spus"vreau balon!".Ma bazaise toata seara si i-am promis ca-i iau dupa artificii...cu gandul ca uita de balon intre timp...ti-ai gasit! Carmen,si eu beau must cu ocazia targului de toamna,o singura data in an,si am cumparat de la "Aroma Viilor",si a fost tare bunut,parca era suc de struguri,si nu am avut probleme cu burta..probabil ca l-au oprit din fiert cu ceva,ca mi-a tinut si vre-o trei zile in frigider fara sa-si schimbe gustul sau sa fermenteze. Sambata la ora patru este super concert(asa i-au spus)la Palat,cu Activ,Bosquito,3Sud Est,Zdob si Zdub si Stefan banica jr.Asta daca intereseaza pe cineva.Eu ma gandeam sa imbrac copilul bine si sa dansam in aer liber putin... Va las acum,ca mi-a venit instalatorul,se strica ieri bateria de la baie...:(( alti bani,alta distractie...!Deh,ca tot omu'.. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vazut artificiile din balcon [8D][:D]...am stat acasa la caldurica si m-am uitat la artificii...sunt smechera! sâc![:p] palmyrah2002, data viitoare cand vor fi artificii, vino cu Mihnea la noi...poate nu se mai sperie (zgomotul e mai atenuat decat daca ai fi chiar la Palat) Acum o sterg...am asa muuuult de lucru la serviciu[alcool]...am intrat pe forum doar sa vad daca ati mai scris ceva [:)] Pupici si weekend placut![pup] Ada "Fiecare lucru are frumusetea lui, dar nu oricine o vede." - Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...