Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexy(135)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Liana, am vazut dintii, arata super!!!!Noi tinem pumnii stransi, sa te intorci cu vesti bune de la unguri!!!!![pup][pup][pup] Monica eu de dimineata am avut baietii de la net aici, au facut nu stiu ce...si acum vad ca merge bine.Dupa ce ai plecat , am fost putin in oras si apoi...treaba. Danelutza,sa ajungi cu bine in Romanaia!!!!O sa imi fie dor de tine!!!! Ange, rabdare si tutun, caci o sa le termini si sa vezi ce frumos o sa fie!!!! Miky, sa castige cine vrei tu!!!!eu nu mai uit la Nationala RO caci nu imi place de Piturca...am eu ceva cu fata lui... Alinuta, hai cu vestea buna!!!! Merg sa ma uit la mancarica facuta de Monica, caci doar am citit si voiam sa raspund. Miha ma uit si la ce ti-ai cumparat tu.Baba e curioasa... Dar Bianca unde este??? Banana??? Olga??? Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

HAI ROMANIA![RO] danelutza, sa aveti drum bun, distractie placuta si sa ne revedem cu bine [pup] ai grija sa o suni pe miha, sa ne zica cum ati ajuns si cum va este. liana, te asteptam cu vesti bune [pup] doina, ce mai faceti? dana pleaca si ea la buc? ramineti voi 3 singurei:( dan ce mai face? [pup] la voi toti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu i-am lasat pe baieti sa se uite la meci, eu mai citesc pe net. Alinuta pe 28 pleaca si Dan la Bucuresti[bang][bang][bang]numai cand ma gandesc ...imi vine greu si fara fata, de fapt o sa merg cu ea la repartitie pentru camin ca o sa fie nebunie...Dan e bine, face zilnic gimnastica, acum e o prietena de a nostra in concediu care a terminat de doi ani kineto si face zilnic cu el si invata si al meu coleg de la ea.Dana mi-a zis zilel trecute ca ii va fi greu fara noi...mi-a zis :mama ce o sa mai jelesc pana ma invat... Miky ai mei vorbesc acolo in dormitor despre meci...ei comenteaza fazele...pe mine ma enerveaza, cand e meci ...pot sa crap ca ...dupa aia ma baga in seama colegul[bang][bang][bang] Monica, mama ce bunatati ai facut!!!! Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup][pup][pup] va pupicesc dulce, dulce pe toate, sa ne auzim cu bine. La multi ani, fecioras de Bianca ! La multi ani, fecioras de Ioana ! Sa cresteti mari, sanatosi si voiosi. Gata, am felicitat si sarbatorii lunii septembrie. [:)] [hia][recevere]
Daniela si micuta Isabella [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena de sus , [url="http://www.dropshots.com/danelutza"]filmuletze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...