Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Maternitatea Giulesti (II)


Recommended Posts

sunt si eu o burtica de 26s+. m-ar interesa si pe mine niste impresii despre nasterea cu dr. Andreea Vultur am tot cautat pe net si in afara ca-i o dr. buna nu gasesc nici o mamica care sa povesteasca ceva desprea ea..cum a decurs nastere sau alte detalii la controale mi se pare o tipa destul de ok..are o voce calma, calda linistotoare imi raspunde la intrebari la cele care imi amintesc eu sa i le pun, ca recunosc , uit sa o intreb cam tot ce imi propun de la un control la altul[:D] ------------------------------------------------ mama de domnisorica fitzoasa (14.12.'99) [gravi] cu inca o fitzoasa....25+cronologic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna.eu am nascut cu d-ta codreanu dorina la giulesti.la mine afost tare nasol . am nascut natural cu epidurala care nu m-a ajutat cu nimic mai rau m--a incurcat.am simtit toate durerile.d-ta a venit in ultima clipa si mi-a tras copilul cu vidul de cap.baitelul meu a suferit un acc. vascular cerebral din cauza asta.a fost f. rau.acum are 3.4 anisori si a ramas de la nastere cu o hemipareza urata la manuta si picior. tragem cu recuperarea toata viata. este cumplit. nota 1 ptr. acesta doctorita de 2 lei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Eu am nascut cu dna dr. Vultur Andreea in septembrie 2009. Este un medic exceptional. Mi-a monitorizat sarcina de la 7 saptamani cu mare atentie. Am nascut natural cu epidurala, un baietel de 3.900 si 56 cm., si nu am nici o amintire urata despre nastere :) A venit in sala de nasteri din ora in ora aproape iar in ultimele 2 ore a stat langa mine. Fara nici o ezitare as naste a doua oara tot cu dansa. Mai ales ca am nascut la 39 de ani - prima sarcina.... Asa ca ti-o recomand cu toata caldura si increderea. Este un medic extraordinar!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc monica daca ai fi avut pm ul activat te-as mai fi intrebat cate ceva pana acum si mie mi-a inspirat incredere..nu am ce zice mai am sa vb serios de anestezie cu ea..in decembrie cand i-am zis..a zis ca ea merge pe rahi la cezariene..eu am citit ca ar cam da dureri de cap..acum cand am intrebat-o iar..a zis ca vb pe 16 feb. cand merg la control gatea 1980 imi pare rau de experientza ta...iti doresc multa putere si rabdare sa faci fata tuturor incercarilor si puiutului recuperare completa[pup] ------------------------------------------------ mama de domnisorica fitzoasa (14.12.'99) [gravi] cu inca o fitzoasa....33 cronologic....wow am ajuns la luna a8a
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...