Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

gata petru adoptie


Recommended Posts

Am reusit sa obtinem certificatul pentru adoptie . Totul a fost un lant de potriviri neasteptate . Am inceput demersul pe 8 sept , ancheta sociala s-a facut pe 10 sept (aniversarea castoriei noastre ) iar la comisie am fost chemati pe 21 sept ( ziua de nastere a sotului meu ). Cred ca nu este o intamplare , ci un semn . Acum trebuie sa ne gasim sufletul si preferam sa adoptam un copilas mic , dintr-o maternitate . Daca cineva stie un loc potrivit , astept sa-mi comunicati . Von avea in sfarsit un Craciun cu jucarii sub brad . Sa nu va spun ce fericita este sora mea care deja se uita dupa lucusoare de copii . Eu nu mai zic , deja ma uit la biberoane , carucioare . Simt ca acum am un tel , am pentru ce sa-mi continui viata . Astept mesajele voastre , vreau ca in cel mult o luna sa am un sufletel .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Felicitari pentru asa o hotarare! Sufletelul deja va asteapta, fiti siguri! Cred ca in mai toate maternitatile din tara exista copii parasiti la nastere, nu ramane decat sa luati legatura cu sefii de sectie de la neonatologie si sa faceti o vizita, poate sufletelul vostru va intinde manutele spre voi si il veti recunoaste. Dumnezeu sa va binecuvanteze!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...