Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

gata petru adoptie


Recommended Posts

ma bucur enorm sa vad ca inca mai exista oameni care isi pot depasi dezamagirea personala si aleg aceasta optiune!cunosc o familie care a adoptat doua fetite si sunt foarte fericiti si impliniti; mereu mi-au spus ca poate nu ar fi stiut sa aprecieze fetelor in viata lor daca nu ar fi trecut prin atatea probleme...multa bafta in continuare si va urez din tot sufletul sa va gasiti bucuria si linistea cat mai repede:) lili
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Felicitari!!! Sunt sigura ca e o decizie buna si ca visul tau se va implini!! Eu iti dau doua sfaturi: 1. cauta un copil intr-o maternmitate din provincvie, daca poti 2. plateste cat mai multe analize pentru copil (eventual consulta un pediatru inainte) Ana Maria Succes si s-auzim numai de bine!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felicitari... daca cunosti pe vreun doctor de la maternitate e cel mai bine. am niste prieteni care au fost ajutati de catre dr. ginecolog al ei si el le-a spus ca daca ar fi sa aleaga el l-ar lua pe..... si mai ales au avut noroc doctorul a cunoscut-o pe mama colilului si ii stia antecedentele din perioada sarcinii. mama copilului a semnat ca renunta la toate drepturile asupra copilului si adoptia s-a desfasurat mai rapid. a avut la dispozitie 30 de zile de la data semnarii sa se razgandeasca si apoi gata. adoptia la ei a durat cam 8 luni si acum au deja certificatul copilului cu numele lor. cand l-au luat avea 6 saptamani. au un baietel dragut si smecher. are deja un an si vreo 5 luni. nu au avut nici un fel de probleme cu el. ei sunt super fericiti si au spus ca mai incearca sa faca un copil (FIV, dar ea nu poate pastra sarcina - a avut trei avorturi spontane), iar daca nu reusesc mai infiaza unul pe la anul. iti doresc sa ai parte de tot ce e mai frumos pe lumea asta. pupici. [;)] flavia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...