Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi de mai 2003 (28)


vilma

Recommended Posts

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Korinna multa sanatate. Cum te mai simti? Ti-ai facut ceva analize? Energy si voua insanatosire grabnica. Al meu a racit la 6 luni prima data. Atunci tusea si ii curgea nasul rau de tot. Dar atat,fara rosu in gat, asa ca am scapat fara antibiotic. Mi-a mai racit in primavara asta dar tot usor si nu i-am dat antibiotic. Si acum vreo doua saptamani i-a curs nasul cateva zile si atat. Carrie pe a ta o inteleg ca e cocheta ca e fetita da io nu pricep de ce Dori se aranjeaza in fiecare oglinda pe care o prinde. Parpalak pupici multi la Paul sa ii treaca durerea si supararea. Banuiesc ca mama ta a fost ingrozita. Tu se pare ca te-ai vaccinat sanatos la vizitele voastre la urgenta :)) Fetelor cred ca Dori are radar de duminica. Ieri a fost a treia duminica cand nu a vrut sa se culce la ora lui obisnuita si a bantuit la noi in dormitor pana a cazut lat. Partea buna e ca inca nu s-a trezit desi in ultimele zile tot in jur de sase dadea desteptarea de ma lua cu rau gandindu-ma ca iarna trecuta se trezea si la 5. Ieri tati incerca sa isi repare ceva la calculator si copilul invatat cu el de cateva zile s-a dus si l-a luat de mana si l-a adus in camera unde stateam noi. Sa se topeasca taica-su si gata. Pupici http://community.webshots.com/user/aalinador
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata..si un inceput de saptamana excelent!!!..desi cu vremea de afara..!! Eu ma simt mai bine....nu am facut inca analize...si nici nu am cum ..ca nu am cu cine sa-l las pe Stefan. Energy...Stefan a fost de multe ori racit.Rosu in gat a facut deasemenea de multe ori pana acum.A luat de cele mai multe ori antibiotic,pentru ca facea febra mare...gemea in somn....era foarte rau. Parpalack...ce mai faceti voi??Nu am mai vb cu tine de cel putin 100 de ani! Cris...asa de repede s-a stricat laptopul ala??!!!Hai ma!!!De aia nu te-am mai vazut pe net!Pupoi la Thea! Alina...Poate baiatu nu vrea sa stie ce e aia:"duminika" Azi urc p[e webshots pozele de la nunta...va invit sa le vizionati la adresa de mai jos! Corina mamika de 2 baietzi http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

KiKI numara pana la 5. Dar nu-mi zice ca a facut KK... si uneori are fundu rosu, pt ca nu zice nici la cresa. Poate ca i-e rusine (?). Ce-i mai bine? sa numere pana la 5 sau sa zica ca a facut KK? :D S-a facut gimnasta domnisoara: adora sa se dea de'a rostogolu, sa faca piruete pana ametzeste si sa o invarta taica-su. De fiecare data cand o pune jos, striga la el: ENCORE! (si totusi nu zice nika de KK :o ) Kori, faina mireasa ai fost! M-ai facut sa scot albumul de poze de la nunta sa ma uit si eu prin el ;) De ziua fetelor ( stitzi voi, 1000+500) am fost la restaurant, am facut poze... Sa ramana amintire. Ca-i zi ... matematica: daca o sa le intrebe la scoala la ora de mate: cand ai avut dublu (sau jumatate) din varsta surorii tale, sa stie pe de rost :D Acu o sa le fac si niste tablouase din pate a sel cu ziua asta memorabila ;) Mihaela Anaïs [fetita] & Emma [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...