Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

analize .....stie cineva????


Recommended Posts

fetelor eu azi am luat analizele mare lucru nu inteleg din ele adica nu stiu ce inseamna, unele sunt intre valorile bune altele nu, ce ma ingrijoreaza pe mine cel mai tare sunt 2 analize si poate stiti voi cate ceva sa ma mai linsititi ca dr mea abia luni o gasesc si pana luni cred ca innebunesc... deci listeria titrul 1/160 recomandari : control peste 6 saptamani e bine e rau? banuiesc ca daca scrie sa mai fac un control peste 6 saptamani nu e chiar asa bine, ce e de fapt listeria am tot citit pe net dar tot nu m-am lamurit.... si anti virus citomegalic tip IgM : negativ antivirus citomegalic tip IgG : pozitiv - asta e de rau???? ce e de fapt virusul asta ca habar nu am ... multumesc mult ADy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cu virusul citomegalic m-am lamurit daca igM este negativ cica e de bine daca igG este pozitiv inseamna ca am avut infectia dar nu mai e , cel putin asa am gasit pe net si asa am citit si pe aici pe forum dar cu listeria tot nu m-am lamurit... va rog daca stie cineva ceva sa-mi spuna am uitat sa va spun ca sunt insarcinata in saptamana a 9 a si de aia sunt asa disperata sau mai bine zis speriata.... daca stie cineva ceva va rog sa-mi raspundeti multumesc si multa sanatate ADy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...