Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus...in Scandinavia (10)


Recommended Posts

Buna dimineata! Ma sculai devreme azi - deh, reflex (sau asa vin batranetile [:D]) si ma gandii sa aveti ce citi la cafeaua de dimineata [cafea] Politicianul Mats: acum sunt femeie - Tove (si asta nume [bang]) A venit la sedinta pe o bicicleta de dama, in fusta si cu bretelele sutienului vizibile sub bluza .... http://www.expressen.se/index.jsp?a=187951
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 178
  • Creat
  • Ultimul răspuns
si pentru ca unii isi beau cafeaua o juma' de zi ... stiati ca... ... daca tipi timp de 8 ani, 7 luni si 6 zile, o sa produci suficienta energie pentru a fierbe o ceasca de cafea ... dozele prea mari de cafea pot fi mortale? zece grame de cafea pura, consumate in mai putin de patru ore, pot ucide un adult de talie si greutate medie ... o femeie din Arabia Saudita poate obtine un divort daca sotul ei nu ii ofera cafea ... cei care beau cafea sunt mai putin inclinati sa se sinucida [cafea]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata la fetele scandinave! Am citit eu bine pe undeva,sau nu:curand avem nunta in grupul scandinav?Nu de alta,da' "am spart" eu magazinele in Barcelona de tinute se seara,accesorii si parfumuri.Si nu prea imi vine sa le pun la naftalina[:(]daca am inteles eu aiurea atunci cred ca o sa ies si o sa sparg Jönköpingul [consti] Adela,in legatura cu ce ai spus tu...ca daca tip timp de 8 ani,7 luni si 6 zile fieb o ceasca de cafea pai eu cred ca am tipat de 2 pana acum.Pai vin din mini-vacanta si ghici ce gasesc la bucataria soferilor??!gunoi,musculite,aragazul nici nu mai spun...se plang si vecinii de birou ca miroase...mama ce urlare am mai tras la ei,ei se plang ca asa e de fiecare data cu mine,ca nu pot sa le mai spun si o vorba buna...pai de la ce sa ma iau,sa le spun ceva de bine??ca numai cretinisme fac!si cand ii prind numai urlu la ei,ca sa-mi fierb cafelele[8D] Voi puteti sa va controlati accesele de furie?eu nu,am incercat de multe ori dar tot imi ies din minti.dati-mi si mie reteta "nu urlu"!!plsss
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acum pe bune... rabdare si toleranta ... sunt cuvintele cheie ... zic io, da' uite ce zic altii Uneori, tehnica "cercului albastru" poate fi benefica: cand simti ca te enervezi, imagineaza-ti un cerc albastru, impartit in cinci segmente. in fiecare segment, asaza, imaginar, un cuvant de genul: "concentrat", "calm", "pace", "incredere" si "relaxare". Imagineaza-ti ca pasesti in acest cerc si preiei sentimentele descrise de cele cinci cuvinte. http://www.avantaje.ro/index.php?a=840&ss=all%7Call%7C01-01-2003%7C25-09-2004%7C0%7C1%7Cnervi&p=2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...