Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus...in Scandinavia (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 178
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ziua buna trepadusi!! noi incercam sa ne revenim dupa un week end minunat,care s-a lasat cu gratar furios, niscai sticle de vodka lasate nude,si o vreme de nota 10!´Basca Adelinskaya plus consortul in forma de zile mari![bis] naranceoooo,era sa te dam la disparuti bre,dat vaz ca te-ai descurcat tu,mi-a placut tancul rrrrrrrrrau!si nadragii de piele![:D] ma duc sa-mi spal puradelu ca miroase a pui de tigan dedja![:D] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos"]poze Amelie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua la scandinavi[:D] Mai oameni buni ce ne facem cu vremea asta,chiar nu mai vine soarele deloc pe aici ?Nici nu stii ce sa faci ,stai in casa si practici sportul national danez[alcool][berica][:D] Frmoase pozele de la reuniune ,banuiesc ca v-ati distrat la maxim[cool]. Noi ,adica eu si bubulina si tatal ei( e la munca sa aduca bani la fete[;)] sintem bine,ne-am cam plicitsit pe acasa,parca as fi plecat putin in ro dar unde cu bubu mic????a plecat o cunostinta cu masina avea un loc liber ,dar era cam greu cu bubu ,drum lung.....Asa ca asteptam pina la anul.....[q] Bubu creste intr-o zi cit alti in 10[:p],dintisorii sint pe drum [:)],mai o tragem pe mami de par ,mai un riset si uite asa trece vremea si acum facem 5 luni.....[greutati] In rest ce mai ziceti voi ce mai faceti? [grup] Numai bine va urez si sa ne mai auzim Mai naranceo frumoase pozele cu tancul sper ca nu l-ai adus in dk ,ca nu de alta da faceam si noi poze cu el[foto] Lilanda ce face ilie?mai joaca fotball?[hagi] Katarino tu ce mai zici nu tie dor de brailå?[avion]hai sa tragem o tura imaginara pe calarasi ,intram la select o prajitura ceva ,ce zici[;)] Pupici Roxi si bubulina Isabella[fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza nordici!!! Breee, suiedezilii, va destrabalati aicea fara vecinii vostri...si auzi, mai aveti si noroc de vreme buna!!![alcool][:D] Sa va fie de bine ca simt, asa in aer, c-a fost ultimul gratar pe anul asta!! Dar, ia bagati amanunte aici [^] O poza, ceva??? :-) Noi am stat cumintei acasa, ca desi aveam in program niste iesiri, n-am avut cu ce (Niels a pierdut un surub din carcasa motorului de la masina, asta dupa ce saptamina trecuta, masinii i s-a facut revizia obligatorie!!) narancea, ti-ai revenit bre??? Pajalusta??? [:D] Donia, mutumim de informatii [;)] Roxi, bubulina te trage acu' de par, stai sa vezi cind i-or iesi si dintii!! :-)) [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hahahahaha m-am pozat cu masinile de razboi hahahaha altceva mai bun nu am gasit ! ba am gasit eu.......... da alea nu pot sa le pun pe net. da ma lalandia , calian e narghilea pe turceste cred, sau isha pe araba. pe la arabi nu e nimic special, sint pe toate drumurile, dar in Ukraina e ceva special, acu e la moda ceva de speriat, li se pare exotic, una doua cum mergi undeva cu ei, se uita cu ochii mari si intreaba daca fumam calian hahahahaha. mie unul nu imi zice nimic, dar daca e modern, asta este, ma dau si eu, sint flexibil ce dracu. asa si cu pantofii, m-am dus cu ai mei si eram complet pe dinafara. acolo daca nu ai ciocatzi nu esti om, se uita ca la gorila. dupa doua zile eram clar de situatzie si mi-am tras niste aia ascutziti nene, italienesti, m-au costat vre-o 1200 de koroane, asta unde in ukraina preturile sint inca undeva la jumate fatza de romania, deci cei mai scumpi pantofi care i-am gasit acolo. si sa vezi nene succes ! mama rayu aaaaaaaa esti bine ? cum te-ai ingrijorat tu de mine, aaaaaaaaa. esti o dulce. faceam bine ? adeluci esti si tu bine ? trebuie ca esti .........
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Lilanda,dupa o revizie e normal sa fie ceva stricat...si noi am avut masina in reparatii mai demult(ne-a botit-o cineva in fata blocului,pe timp de noapte[bang])si cand am luat-o deja stergatoarele pe spate nu mai functionau,luminile pentru placuta de inmatriculare atarnau...Daniel era un car de nervi dar macar nu mai era masina "buclata"[alcool] Bagai de seama ca vecinele mele se distrara weekend-ul asta!Sa va fie de bine si data viitoare o facem lata la mine,de Sf.Andrei(sper sa ne mutam la un apartament mai mare,ca din Jönköping nu ne mai mutam!)Zic si eu asa, ca o sa fiu urmatoarea gazda la distractii...poate intre timp Göteborg-ul se imbraca in haine de nuntit[biz] Adela,sfaturile au ajutat cat de cat,weekend-ul asta am fost nemaipomenit de calma dar sa nu spun hop ca abia a inceput saptamana[bang] [jamaica][cafea]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by frantuzoaica Lilanda,dupa o revizie e normal sa fie ceva stricat...
Asa zice si Niels!! Si mai zice mereu ca-si schimba mecanicul si tot la ala ajunge!!! :-) Auzi narancea, da' ce faci mama cu pantofii aia spitzuiti aici??? Unde-i porti, bre?? La sindrofiile de la regina?? [alcool] I-am adus si ei lui Niels din Romania o pereche de pantofi, iliganti, italienesti, cu virf ascutit! I-a-ncaltat de vreo doua ori, dar cu sacrificii mari de confort!!! Si s-a ales si cu doua bataturi la deshtu' mic!!! [:D][:D] [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bey,lasati-ma cu maritatu ca cuana Adelinskaya ne-a pus gind rau la toti sa facem o nunta bal mascat,hahahahahahh!!CU TEMA!!!! Si tot stind noi la forfecat,iaca a iesit si tema,dupa ce m-am luptat cu Catalin sa NU fie tema DACII SI ROMANII,ca el vrea sa fie mire da costumat in DECEBAL!!Si nu are nici sabie amaritu!!! Asa ca am mosmondit noi si am ajuns la CEI 3 MUSCHETARI,adicatalea pe nebunu meu il facem D'Artagnan,iar io o sa fiu Milady ca bleaga aia de Constance era fata din popor si nu vreau sa ma imbrac in zdrentze[alcool]---asa ca se lasa cu decolteuri si crinolina[hot].Cautati-va rolurile repejor,ca alea bune o sa se dea ca paine calda[:D].Fireste,daca punem in aplicare aceasta idee,o sa dureze vreo 2-3 ani pina ne costumam..asa ca easyyyyyy,nu-i graba![cheers] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos"]poze Amelie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...