Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus...in Scandinavia (10)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Catalina-Roxana Katarino tu ce mai zici nu tie dor de brailå?[avion]hai sa tragem o tura imaginara pe calarasi ,intram la select o prajitura ceva ,ce zici[;)] Pupici Roxi si bubulina Isabella[fetita]
Ah,nu pomeni de Braila mea, ca acusi mi se pune pata si ma-c rapid acasa si nu mai mai intorc in vagauna asta moarta[xx(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 178
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bey,m-ati lasat in aer..V-am rugat si io sa-mi spuneti una,doua interjectii acolo,in suedeza.Ca am avut compiunere,si Mercedesul din povestirea mea a fost busit din spate de un camion,la o intersectie.Si le-am descris io la suiedeji,cu lux de amanunte,ce zice si ce face un sofer nervos cand cineva ii strica bunatate de masina.Punctele de maxim interes erau alea cu interjectiile si injuraturile.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io una nu am fost pe faza si daca eram...din ce l-am auzit eu pe Daniel la volan de o bucata de vreme...sunt din alea de-a nostre,romanesti ca ma uit si eu la el si se uita si aia la noi ca la masini straine [alcool]asa ca daca te ajuta stiinta mea,varsågod!ce mai spunea Daniel:jävla psichopat! si jävla social-democrat![alcool]sau ceva de genul asta...dar astea nu-s interjectii,asa ca tot nu te-am ajutat...[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lasa..ca oricum,azi m-am avut cu toata lumea...cu Elena care imi zice"take it more slow"[alcool],cu narancea care vorbeste limba lui si franceza,spaniola,engleza,suedeza,romana mea nu gasesc nici un echivalent,si tu care ma acuzi ca te amenint![bang]ei,bun inceput de saptamana!!cred ca e un semn ca tre sa zbor spre tarile de unde am venit nu demult....[jamaica][pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...