Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt disperata !!!!!-S-a terminat :(:(:(:


gabi25

Recommended Posts

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cami [flo] E normal sa fii trista si suparici si sa iti pui intrebari. Dar daca Doamne fereste puiul mic s-ar fi nascut cu o problema ai fi fost trista mai mult timp si te-ai fi simtit si mai vinovata. Imi pare tare rau ca s-a intamplat asa si iti doresc multa multa putere sa treci peste asta si sa ii faci cat mai curand un fratior sanatos lui Rares ...si sa ai si banuti sa il cresti. Imbratisari, annie Don't get mad, get even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GAbi25[flo][flo][flo] stiu ce este in sufletu tau,dar stai un pic si analizeaza situatia si gandestete ca daca[copil]ar fi avut de suferit toata viata din cauza unui handicap nu era o durere mult mai mare[?][?]eu cred ca da...de acea fi puternica pt Rares si mergi mai departe cu speranta ca intr-o zi ii vei aduce un fratior sau o surioara,D-zeu are grija de noi toti te[pup] si fi tare,Anca[mamica]si Naomi Ioana[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by gabi25
Azi am fost la ginecolog....... medicamentele luate sunt cu risc mare si m-ia spus ca el recomanda chiuretajul. Pe joi seara sunt programata... ma simt ingrozitor si fizic si psihic. Fizic mi-e rau cum nu mi-a fosr cu Rares, ma doare groznic si burta si spatele, greata si voma.... si stare de somnolenta, mai pe scurt nu sunt buna nici de pres la intrare. Psihic e si mai groznic, am crezut ca daca imi va spune doctorul ca este necesar un avort, constiinta mea va sta linistita.......dar nu, acolo a prins viata un pui mic, la fel ca cel de acasa si eu peste doua zile va trebui sa renunt la el, oare cum unele femei se duc de buna voie sa faca asa ceva si eu de ce ma simt atat de vinovata si pacatoasa.......... e greu! Camelia si bb Rares http://community.webshots.com/user/cameliac ``````````` Just hope ```````````
Gabi,cere parerea si altui medic,sa vezi ce zice.Am o prietena care e insarcinata si a luat claritromicina in primele 2 saptamani de sarcina(nu stia ca e insarcinata).Medicul ginecolog ia zis ca nu e nici o problema,a mai intrebat inca un medic si a zis ca poate pastra copilul.Ii va face ceva analize la 15 sapt.de sarcina,analiza din lichidul amniotic. [mamica] Alina & Dragos [copil](2,5 ani) [url="http://community.webshots.com/user/morodac"][foto]pozici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camelia, ar fi bine sa mai vezi un medic. Cit despre cele 10 luni la locul de munca, vorbeste la firma sa-ti faca contract de munca antedatat si platesti tu firmei taxele pe o luna sau 2 - depinde ce data ii pune. La camera de munca se rezolva orice cu o atentie, deci ideea e numai sa vrea cel care ia decizia in firma aia. Simona http://community.webshots.com/user/simonabb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A trecut o saptamana de cand s-a terminat!!!!![bang][bang][bruta]. Nu stiu ce e mai rau durerea fizica sau cea psihica. Joia trecuta, seara la ora 18 m-am prezentat la spital, la medic. M-a urcat pe masa, m-a consultat, a chemat asistenta sa imi faca injectia pentru anestezie si a inceput nebunia. Am facut alergie la xilina, mi-a scazut tensiunea si peste toate am simtit tot. Si acum cand ma gandesc parca simt cum suna tot instrumentarul si cum rade pe uter...... Doua zile, sau mai bine spus doua nopti am plans continuu....nu pot descrie tot ce am simtit si simt. E groaznic..... nu suport sa vad nimic de foarte mici dimensiuni. Am avut mare noroc cu suportul moral al celor din jur, dar cel mai important a fost comoara mica Rares. E un mesaj confuz si incalcit dar asa sunt si eu acum..... http://community.webshots.com/user/cameliac ``````````` Just hope ```````````
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, imi pare rau ca treci prin asa ceva. Asa de rau imi pare ca nu am vazut subiectul mai devreme. Eu am luat ce ai luat si tu si nu stiam ca sint insarcinata si am nascut o fetita super sanatoasa. Ba in saptamina 20 am avut infectie urinara din nou si dr ginegolog mi-a dat Nolicin (Norfloxacin) timp de 10 zile. Sint doctori si doctori pe lumea asta..e tardiv sa spun asta...dar Dumnezeu face si minuni. Iti doresc putere sa mergi mai departe! Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...