Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt disperata !!!!!-S-a terminat :(:(:(:


gabi25

Recommended Posts

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by gabi25
A trecut o saptamana de cand s-a terminat!!!!!Nu stiu ce e mai rau durerea fizica sau cea psihica.
Camelia bucura-te de zimbetul lui Rares. Eu cind am pierdut sarcina, durerea cea mai mare a fost cea psihica. Am crezut ca innebunesc. Nici macar nu am indraznit sa arunc ecografia si testul de sarcina. Sper sa nu-mi poarte ghinion. Multe sanatate si pupici. Daniela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc ca sunteti alaturi de mine. Am avut mare noroc si de sotul meu care s-a comportat de milioane zilele astea. Incerc sa nu ma gandesc ca poate era totul bine daca lasam sarcina sa continue pentru ca oricum e mult prea tarziu ca sa mai fac ceva si incerc sa fac fata depresiei care ma cuprinde. Oricum cat de curand ne vom pune serios pe treaba ca sa facem bebe numarul doi si imi doresc din tot sufletul sa fie totul bine si sa nu mai trec niciodata prin cosmarul asta. http://community.webshots.com/user/cameliac ``````````` Just hope ```````````
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de gabi25 Si mai e o problema, trei zile am luat Norfloxacin, un antibiotic foarte puternic pentru infectie urinara. http://community.webshots.com/user/cameliac ``````````` Just hope ```````````
Discuta cu un medic. Eu ma nu pricem, dar din cate stiu medicamentele pt infectii urinare sunt toxice pt fat. Ce scrie pe prospect? C&mi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabi, imi pare rau pt decizia luata... cred ca a fost prematur.. in prospectul norfloxacinului scrie cam asa : Administrarea sigurã a acestui medicament în timpul sarcinii nu a fost confirmatã, în consecinþã profitul potenþial al unui tratament cu Norfloxacin trebuie sã fie comparat cu riscul potenþial. Medicamentul este eliminat în laptele matern, cordonul ombilical ºi în lichidul amniotic." Pe de alta parte, iti inteleg starea... caci o parte din tine ar fi vrut sa pastreze puiul, alta nu, si datorita problemelor cu serviciul... iar opinia medicului te a impins la aceasta hotarire, tu insati avind in strafundul sufletului dubii eh, faptu i consumat... erai singura care putea lua o decizie, si ai luat o! si, nu vreau sa fiu rea, acum "ridica te si umbla!" mergi la preot sa ti citeasca molifta spovedeste te... cam atit ti a mai ramas de facut!!! Succes pe mai departe! pupici grasuni http://community.webshots.com/user/tora97 "da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez "Sunt doua feluri de a-ti trai viata... Unul - de a crede ca nu exista miracole Altul - de a crede ca totul este un miracol" Albert Einstein
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi25, curaj fetita, viata merge inainte si nu intotdeauna ne suride.
Gindeste-te ca ai un sot iubitor ce te ajuta si e linga tine si in acelasi timp ai un muguras cu numele de RARES ce are nevoie de mamica lui.
Cind suferi tu sufera si ei, cred ca e un motiv destul de intemeiat pentru a lupta si iesi din toate astea.
Alaturi de tine Aura.
[pup]pentru Gabi [pup]pentru Rares.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...