Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce stiti despre bioenergie?


light

Recommended Posts

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am facut acum cca 2 ani niste sedinte de bioenergie combinate cu masaj terapeutic, dar pt o stare generala extrem de proasta (numai starea [:D]) si ceva probleme la coloana. M-am simtit extraordinar dupa aceea, dar, din pacate, n-am putut repeta tratamentul, pt ca am ramas insarcinata, si n-am vrut sa risc in nici un fel. Unde am fost eu costa 400.000 prima consultatie, in care ti se punea si diagnosticul (de fapt te "radiografia" din cap pana in varful picioarelor) si 300.000 urmatoarele. Mie mi-a facut tare bine, dar acum imi este imposibil sa mai ajung si cu bb mic si cu servici. Daca mai ai nevoie de ceva detalii, da-mi PM si-ti raspund cu placere. Madi si Mariuca (28.07.2003) http://community.webshots.com/user/ianina2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Nu-ti recomand [help] Mama sotului meu a facut cursuri de bioenergie cativa ani, ajunsese chiar la un grad avansat si a murit de cancer. La scurt timp, au mai murit inca doua colege din grupa ei de bioenergie - tot cancer. Si peste toate astea, in urma unui accident de masina stupid, a murit si prietena ei, care era sotia "maestrului" lor - el conducea. Nu vreau sa-ti spun ce prostii a putut sa indruge tipul cand l-am chemat sa o ajute pe mama soacra, inainte de a intra in coma [bang] Mai bine [ruga]roaga-L pe Dumnezeu sa te indrume catre un medic dedicat sau sa-ti redea El sanatatea, decat sa te dai pe mana lor. Nu stii niciodata pe mana cui cazi. Faptul ca unii se simt mai bine dupa asemenea sedinte de bioenergie, nu este musai meritul "bioenergoterapeutilor". De cele mai multe ori lucreaza autosugestia.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...