Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi din Apr 2003 (14)


Veve

Recommended Posts

Draga Vlada imi pare foarte rau,acum va trebui sa inventezi o poveste cu multi ingeri si scumpul tau catel care a plecat intr-o calatorie. Sper sa poti face fata povesti si sa nu-ti dea lacrimile,stiu ca e greu,dar bietul copil va pune multe intrebari cu privire la disparitia prietenului sau de joaca. Iti tin pumnii sa reusesti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Va multumesc f. mult pt. incurajari...mi-a facut f. bine sa simt ca am atatea prietene langa mine...Vlad stie ca a plecat sa faca nani...asa zice el... Incerc sa ies putin din starea asta pt. ca Vlad are mare nevioe de mine si sigur nu ii face bine sa ma vada plangand...plus ca azi e si ziua mea si o sa iesim putin in oras,iar sambata trebuie sa plecam la munte pt. petrecere...nu-mi arde deloc,dar am invitat prietenii,am inchiriat vila si am facut toate cumparaturile...poate totusi o sa ne faca bine o iesire... Inca o data va multumesc din suflet. Andreea si Vlad http://community.webshots.com/user/vladstefan2.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine draga dar nu ne spui decat asa tarziu ca-i ziua ta?Vad ca nu te-ai inscris in CLUBUL BALANTELOR(caci eu sunt acolo). Deci sa cante muzica,caci azi e zi mare cu o sarbatorita putin trista(asa cum bine ai spus vezi ca Vlad are nevoie de tine)dar care va pune de-o petrecere. LA MULTI ANI! cu sanatate si fericire,sa ai parte de clipe minunate si toate dorintele sa ti se implineasca. De la mine pentru tine: [flo],[pahar]si multi [pup]. PETRECERE FRUMOASA!si capul sus caci viata este plina de HOP-uri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Vlada! Imi pare rau ptr catelush. Fetelor, noi suntem binisor , acum avem o racela sau viroza care nu trece, motivul cred ca este frigul din timpul noptii: cat sta invelita cred ca transpira Ilinca doarme la ea in camera si se mai dezvelste noaptea. Diseara ori o bagam in sac de dormit ori ii punem caloriferul electric. In rest, Ilinca incepe sa lege cuvintele in propozitii, sa imite ceea ce vorbim noi, sau ceea ce ii spun jucariile vorbitoare. Cu cataratul si escaladatul stam mai greu: nu avem cu ce sa ne laudam la capitolul asta. Sunt putitel incurcata: pana acum cu Ilinca statea mama mea cam 3 sapt/luna si soacra 1 sapt/lina/ Deaorece tatal meu in peroada in care mama era mine ramanea singurel (in Ploiesti) si nu prea sta stralucit cu sanatatea, m-am interesat si am gasit o bona (cu referinte f bune) Aveam degand sa o las cu Ilinca incepand cu 15 oct. dar, dupa ultima per in care Ilinca a fost racita, a stat mai mult in brate (si o cred, deoarece am luat si eu virusul de la ea si nu-mi era bine deloc) si s-a alintat si mai mult:tipa, bate din picior, e un mic tiran; m-am gandit ca totusi e prea mica ca s-o las cu cineva strain.de multe ori imi vine mie sa tip la ea. Acum mi-e rusine si de doamna respectiva, intr-un fel am incurcat-o. pe de alta parte in viitor, pe la 2 ani ai Ilincai nu stiu daca mai gasesc o doamna care sa para OK. Nici nu stiu ce sa fac. Bb-ii vostri cu cine stau? Pupici si prommit sa fiu mai activa pe DC! Corina si bb Ilinca 1,3ani http://community.webshots.com/album/102112374prZfDZ
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu la spartul targului, La Multi Ani! Vlada, si voi sa fiti sanatosi, ca tristetea trece, incetul cu incetul. Imi pare tare rau pentru bietul catel. bendis, noi ii dam Sarei cam tot ce mancam si noi (si gatim aproape nesarat, din cauza asta), mai putin prajeli si mezeluri. Am facut odata pate de ficat: ficatel fiert in lapte frecat bine cu o branzica topita (yummy ce bun a fost), dar Sarei nu i-a placut, asa ca mai amanam putin vremea pateutului. I-am mai facut si omleta pe pat de rosii (rosii decojite si fara samburi, taiate cubulete mici, calite nitel, pe care am pus oul batut si am lasat sa fiarba in sucul rosiei pana a scazut aceasta) dar Sara s-a plictisit repede si de asta. nu-i starneste interesul decat ce mancam noi, asa ca daca nu mancam si noi din mancare respectiva, renunta repede. Corina, nici eu nu stiu ce sa mai fac cu invelitul... se trezeste puiutul noaptea si dimineata devreme, probabil din cauza frigului, ca o apuca bataiala, vrea sa-i dam drumul la muzica si danseaza ceva timp, cred ca asa se incalzeste. in rest... e zbuciumata rau, se spala singura pe dintisori si scuipa cum ne-a vazut pe noi, e incapatanata la patrat, ce mai, berbeaca berbeaca. dar cand iti trage o ocheada, te termina de tot. cary, sunt ceva mamici balante la noi: lilib (de la care n-am mai auzit demult nimic), saso, vlada si mataluta (si probabil mai sunt, dar mi-a scapat amanuntul). Asa ca, cu intarziere sau in avans, La Multi Ani Fericiti tuturor sarbatoritelor balante. pupici sara daniela si mami www.sara.haihui.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Mihaela mie inca nu mi-a trecut randul la sarbatoritele BALANTE,pe Vlada am tras-o de maneca,caci nu era in echipa,ca si tine de altfel,cu LILIB m-am salutat,cu SASO m-am intalnit acolo si am urecheat-o ca pe aici nu a mai dat. Asa ca i-a fa mataluta sesizare si acolo in CLUBUL BALANTELOR ca uite acuma incepu'luna noastra!!!! Dar multam'frumos pentru urare,ca nu strica,poate asa realizez si eu ca se apropie si completez lui sotu lista de cadouri dorite. Ca sa evit problema dezvelitului pe langa bady pun 2 bluse si 2 pantaloni,sosete si GATA,nu mai ii este frig si dorm si eu linistita. W-E placut!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...