Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi din Apr 2003 (14)


Veve

Recommended Posts

Salut mamici! Am pus o poza cu David ("facatura"!). Astept "ecouri"... De o saptamana al meu nazdravan a inceput sa doarma de doua ori pe zi. Altfel e vioi, mananca bine ... da' ca o mama nebuna ce sunt mi se pare suspect. Voi ce mai faceti? Bendis http://photos.yahoo.com/dianabalas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna tuturor,azi sunt intr-o mare agitatie,dar las'ca trece. Diana scumpo elefantul e dragut in toate pozele,nu inteleg de ce te stresezi cand e asa grasut???sau iti faci probleme ca doarme prea mult???zi saru-mana ca ai timp si tu pentru tine,sau la calculator!!! Cat despre super activitatea mea,tin sa te anunt ca sunt o fire intr-o continua agitatie,daca nu fac ceva simt ca trece vremea prea greu,iar cand pun capul jos pe perna sunt mahnita ca nu am facut mai multe in respectiva zi,cred ca de aceea sunt asa de slaba,mananc mereu in graba,singura masa linistita fiind cea de la 22.30,dupa ce culc puii si citesc pe DC. Vlada sunt destule poze si cu noi,dar nu am vrut sa dau de lucru prea mult Elutzei,am una care mor dupa ea,cand porumbeii vin sa-mi manance din palma.Pentru o clipa atunci mi-am imaginat cum ei vor zbura catre ceruri cu toate gandurile mele bune pentru cei de casa si cu speranta ca voi putea schimba lumea in bine,dar oare vom reusi noi sau copii nostri.........inca mai sper,caci speranta nu moare! De mica mi-am dorit sa vad lumea si sa calatoresc si sper sa continui aceste calatorii,cat mai curand si cu puii mei.Va doresc si voua acelasi lucru,caci oare ce ducem cu noi in lumea de dincolo,........doar amintirea locurilor si persoanelor dragi noua. Acvi nu am uitat ca tu mai vrei povesti,dar iti promit ca in W-E am sa termin si crede-ma ca o sa ai ce citi. Pana atunci va doresc numai bine si [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI CARY! Iti doresc multa sanatate, fericire si cat mai multe bucurii alaturi de cei dragi tie. A.....iti mai doresc sa ai parte de cat mai multe calatorii, acolo unde vrei tu! Daca stiam ca pleci in Italia/Milano vorbeam cu sora mea, poate puteai sa-i faci o vizita, isi doreste f. mult sa vada pe cineva "de acasa".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pentru urari,stiam eu ca va ganditi la mine,Lilib imi pare sincer rau ca nu v-am anuntat de Italia,m-as fi bucurat sa-i pot duce surorii tale o mica atentie si o scrisoare de la tine(mai ales ca nu am avut bagaj mare),caci pentru cei din departari stiu cat de greu e fara cei dragi lor. Data viitoare cand plec va anunt din timp. Pana atunci va [pup]pe toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! Iti doresc sa ramai la fel de activa si visele tale sa se implineasca alaturi de cei dragi. Cat despre poza asa cum spuneam ... era o facatura. Am luat o poza de pe internet si am "mixat-o". David nu e nici pe departe asa de durduliu. Cele bune! Bendis http://photos.yahoo.com/dianabalas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa cante muzica,sa punem sampanie in cupe si sa ciocnim cu.................MIHAEEELLAAAAAAAAA!!!!!!! LA MULTI ANI!mai balantico,ca nu te-ai inscris in CLUB,dar pe mine ma mai tine RAM-ul inca asa ca nu scapi mataluta cu una,cu doua. Fetele trageti cu pupici,flori si urale ca e mare sarbatoare. Va multumesc frumos pentru felicitarile adresate mie,mare surpriza mare imi facu MAMAMARIANA care a fost pe faza,desi ne viziteaza cam rar,mama ei de franceza si job care nu-i lasa fetei clipe libere pentru DC.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[si-eu]Chiar asa:[alcool][:D][bis][cheers][dual][flo][flo][pahar][papica][pup]!!!!!! La multi ani balantelor! Petreceri frumoase si tot ce va doriti (dar aveti grija ce anume ca s-ar putea sa se chiar implineasca[:D]). Chiar asa mamamariana, lasa-l incolo de job ca nu fuge nicaieri. Cary, someaz-o si pe ea sa scrie ca-i ducem dorul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...