Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Haine toamna-iarna


Recommended Posts

Fetele cucuiete, vine toamna! Am inceput sa ma agit gandindu-ma la niste achizitii, in special haine office / incaltaminte. Voi de unde va imbracati? Aveti magazine in care mergeti in mod constant si cumparati sau vizitati "tot" si vedeti ce gasiti? Pe mine ma intereseaza hainutze mai sobre si nu foarte scumpe. Va astept cu sfaturi, idei, etc. Cu drag, Ancuss
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu trebuie sa-mi revizuiesc garderoba ,mai ales acum cand am revenit la greutatea de dinaintea sarcinii.In fiecare zi cand ies cu fetita mea afara am grija sa urmaresc toaletele din vitrinele magazinelor si daca mi se intampla sa imi placa ceva atunci...actionez.Nu am un magazin special de la care sa ma imbrac,pur si simplu ce vad. nicoled
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu, din motive de lipsa de timp, merg la puct ochit/punct lovit [:D] Pentru tinuta office, imi iau haine de la Madamme si La Femme ( nu stiu daca ie korect[:D] scris). Incaltaminte imi iau de la Koryllus ( le aduce un nene direkt la serviciu)... iar bluze tare dragutze si cusute bine ( pentru ca le spal la masina automata) le iau tot de la o doamna care le aduce pe la serviciu. Pentru bluze/ fuste in Unirea la Just Son Studio sau Steilman. Mi-am luat niste haine tare dragutze de la Terra Nova la reduceri 300.000 orice. Si de la Extyn pantaloni super Spor la cumparaturi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu de cite ori vin in tara merg la Cocor sa imi iau mai ales costume, ca unde locuiesc acu nu se gasesc pe marimea mea. La Cocor au si modele clasice (pe care le prefer) si mai moderniste. Cu preturile nu im dau seama daca sunt ok, pt ca nu am timp sa ma duc prin altele sa colind prea mult, dar in comparatie cu Unirea sunt mai mici. Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am magazinele mele de suflet cum ar fi : Just Sons Studio si Nichita (fosta Niki Fashion). Am inteles ca o sa fie sezonul culorii mov-cu toate nuantele aferente- dar mie nu imi place asa ca voi ramane fidela culorilor clasice. Preturile de la Nichita sunt acceptabile si imi place ca se potrivesc stilului meu: clasic -elegant. Ca pret estimativ: un costum: pantalon+sacou e undeva in jur de 3-4 mil. Inca nu am gasit un magazin de pantofi care sa fie pe sufletul meu. Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ancasoare- magazin Extyn poti gasi la CARREFOUR Orhideea. La fix a cazut subiectul asta ca si eu incep serviciul si am nevoie de hainutze [:-)] Spor la cumparaturi [il] Andra[mamica] lui Andrei Teodor (18 septembrie 1999) si Matei Daniel (6 februarie 2004)
[foto] [url="http://community.webshots.com/user/andruska30"]Album Matei[/url] [foto][url="http://community.webshots.com/user/bbianfebr2004"]Album Bebei Ian-Feb [/url]
NIHIL SINE DEO !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...