Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cine are implant cu silicon?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by AlbaIulia
Acu' daca-l pune Scaraotzchi sa-l scoata chiar cu dintii, treaba lui de barbat, eu una nici nu vreau sa faca sutienul mai multe, de-acolo inainte ma ocup eu! Ca de mintit mintim oricum, silicon sau sutien! AlbaIulia
[:D] Clar ca mintim oricum. Daca o luam asa, si machiajul sau alte alea intra tot la categoria minciuna, nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by cipcipcip
quote:
Originally posted by AlbaIulia
Acu' daca-l pune Scaraotzchi sa-l scoata chiar cu dintii, treaba lui de barbat, eu una nici nu vreau sa faca sutienul mai multe, de-acolo inainte ma ocup eu! Ca de mintit mintim oricum, silicon sau sutien! AlbaIulia
[:D] Clar ca mintim oricum. Daca o luam asa, si machiajul sau alte alea intra tot la categoria minciuna, nu?
nu lasati omu sa traiasca! ia stingeti reflectorul si aprindeti lumina pe hol, mie imi ajunge :)) D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by energy
si cand iubitul scoate sutienul minune cu dintzii, ce ramane? sau ma rog, el ce-a spus despre asta?? ca mi se pare ca-i mintzim pe barbatzi. Ce-ar fi sa fie si la ei un sistem la fel, in loc de 20cm "la vedere" sa fie 8cm si un slip cu silicon??? "Copiii au mai multa nevoie de modele decat de critici"
m-a amuzat teribil [:D][:D]la chestia asta nu s-o fi gandit nimeni ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...