Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus in Scandinavia ... (11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[roker][pk][roker] Vine capra de la munte Cu stelute albe-n frunte. Asta-i capra-adevarata. Ta, ta, ta, caprita, ta! Gazdele sa-ti dea paraua Si sa-ti umple teschereaua! Hai caprita sa jucam, Ta, ta, ta, caprita, ta! Mai! Cate sindrile pe casa, atatia galbeni pe masa! Cate pene pe cocosi, atatia copii frumosi! Cate flori sunt in livada, atatia galbeni in lada! Cati carbuni sunt in cuptor, atatea vite-n obor! Zi, mai! Da' mai zi, mai! Gazdele sa-ti dea paraua Si sa-ti umple teschereaua! Hai caprita sa plecam! Ta, caprita, ta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

naranceo io zic asa:la batrinete,daca ne-or baga la un sanatoriu[cusca],sa ne stringem cu mic cu mare, macar sa fim intre cunoscuti.Io am pretentii numa sa aiba fumoar si vodka la rece!Voi? Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos"]poze Amelie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi pt invitatie,louisea! Io sunt in greva azi.Nu fac nimic. Arat asta[indecent] ..la invatat,gatit si lu' consortu'.Ultimului, scurt si mirositor. Si-apoi fug sa ma inchid in baie,de unde nu mai ies decat la rugamintzi fierbinti si cu promisiuni ca nu ma prindi nici data viitoare. Rayuelaaaaaaa,..vreau si eu camesa de fortzaa[cusca].Lilanda poa' sa-ti confirme, dupa ce-o citi mesajul pe care i l-am trimis pe privat,ca am si eu dreptul la camesa aia..In PM-ul ala am scris ceva de genul : "Omoar-o!Omoar-o!Striveste-o!Rupe-i falcile-alea! " [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de pe romania.dk Opriti Macelul Scris de GIGI salut! as avea nevoie de ajutorul vostru. de cateva zile s-au anuntat cotele de vanatoare pentru anul acesta, cote care includ si o capra neagra (in Muntii >Rodnei). conform estimarilor "oficiale" de anul trecut, in zona mai sunt in jur de 150 de exemplare, insa cei care care au participat la numaratoare sustin ca nu sunt mai mult de 5-6. daca doriti, puteti trimite emailuri de protest prin care sa cereti revocarea acestei hotarari. mai jos aveti modelul pe care il puteti trimite (inlocuiti numele meu cu al vostru) si adresele unde sa il trimiteti. de asemenea, il puteti trimite mai departe si altor prieteni. multumesc,
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si aici raspunsul meu :Uite ideea : Poti tu sa scrii e-mailuri cite vrei, nici cu sms-uri nu o mai scapi pe capra aia. Daca chiar vrei sa o mintuiesti de la pieire, o cumperi ! Iei legatura cu mulgatorii de capre danezi, faci cheta, le zici scopul nobil, si cu banii cumperi permisul de vinat capra. O vinezi cu lasoul in loc de pusca, si cind o prinzi esti propietarul ei. Propietar e mult spus, e a danezilor ca ei au dat banii, oricum esti sef peste ea. Le-o dai un pic si la danezi, s-o mulga, s-o suga, isi fac si ei placerile lor, ca au platit, si apoi mutzi capra in alt masiv muntos. [alcool] am uitat sa le zic sa le puna cacarezii la pachet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uitasem sa va prezint mulgatorii hahahaha EVZ Luni, 29 Martie 2004 Danezii vin la muls de capre Ambasadorul Danemarcei la Bucuresti, Excelenta Sa Erik Bom, a fost prezent simbata la Tirgu Mures pentru inaugurarea cursei aeriene Copenhaga – Tirgu-Mures. Avionul a aterizat pe pista de la Vidrasau la ora 13.00, fiind prima dintr-un numar de 30 de curse saptaminale. Locurile la avion sint deja rezervate pina in luna octombrie. Turisti danezi vin la o agro-pensiune, incintati ca pot ingriji animale pe care le-au vazut doar la televizor. Cursa a fost initiata de o firma de turism din Danemarca, Schereibers Tours, care a deschis in comuna mureseana Bagaciu trei pensiuni agro turistice, unde sute de danezi isi vor petrece vacantele. Cu prima cursa au sosit 60 de studenti, aflati in vacanta de Paste, care vor petrece o saptamina la Bagaciu, urmind sa predea stafeta altui grup de turisti care va sosi simbata viitoare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Beyy....nu poate omul sa-nvete o lectie la daneza ca se pierde de voi, bre!!! Ca ccc cind am deschis sobiecktul 11 nu stiam de un' sa-l apuc!!! [alcool] Ashea c-a trebuit sa ma updatez!!! narancea, nu esti normal!!! In ce masiv vrei sa muti capra aia, bre??? Si mulsa si supta pe deasupra!!! Bey Katarino, degeaba m-ai intaritat ca sobiektul ma lasa rece...e mai mistoc asta cu caprele [:D] [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...