Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din America...(28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
N-am fost nici aici la Ruby Tuesday da' cred ca este o carciuma ca si TGI Fridays, asa ca si categorie. Andra, nu poci sa combin gogosile cu cafeaua, una e cand am pofta de dulce si ailalta e sa ma trezeasca:)))) Mah, io m-am apucat sa-mi caut tzoale pentru revelion, dadeti-mi si mie niscai idei unde sa caut pe net. Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Nedda
SYRACUSE, fara suparare dar si mie mi s-a parut putin nelalocul ei parerea ta despre americani. Dar e parere personala si ti-o respect desi nu sunt de acord cu ea. Mi-a parut bine ca a intervenit CONCHITA si a zis-o si pe a ei (parere) fiindca eu nu as fi facut-o. Si nu pentru ca nu am taria sa-mi sustin punctul de vedere ci pentru ca mi s-a intamplat de vreo doua ori pe forum sa-mi fie rastalmacite cuvintele. (Atat imi mai trebuia, sa mi-o pun pe AC in cap si in privinta americanilor!:)) Oricum, ce vreau sa zic e ca eu nu ii vad pe americani asa de "negri" cum ti se par tie. Alta cultura, alte obiceiuri pe care noi ar trebui sa le intelegem daca vrem prieteni printre ei. Numai bine! Daniela si papusa Lara
Crede-ma ca nici eu nu ii vad intotdeauna asa de "negri" :) dar sunt anumite lucruri cu care nu ma voi obisnui niciodata si care nu mi se par ideale. Dar am si zile in care ma agit pe partea "frumoasa" (ca aici nicaieri!). Si eu iti respect parerea si imi pare bine ca ai postat. Iar la afacerea cu forumurile, este practic imposibil sa nu iti fie rastlamacite cuvintele, decat daca subiectul se limiteaza la vreme si la alte cateva subiecte complet inofensive. Dar asta-i sarea si pieprul forumurilor, nu?... [bere] Numai bine, syracuse ________________________ Take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented. -- Elie Wiesel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Sanca
Cleomax, americanii mai au de invatat cand vine vorba de gogosi, ca donuts lor [vom].
ete carcotasa [:)]
quote:
- Asta e doar parerea mea, nu generalizez nimica. [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
ti-e frica, ai?[:-)))]
quote:
Oana, incearca Black and White pentru hainele de revelion.
buna idee.sau frederick's of hollywood, oaa [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...