Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dieta..casatorie


Recommended Posts

dragelor...ajutor pe 16 octombrie am cununia civila si sunt disperata.pe fond nervos ca alta explicatie nu am,am inceput sa mananc.eu care de abia mancam uneori un pachet de biscuti si apa plata toata ziua,de la o vreme ma indop ca rata.sfatuiti-ma ce regim sa adopt ca sa intru intr-un costum absolut divin la cununie.promit solemn,pe cuvant de cercetas ca ma tin de el. va pup, Maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ce te dispera asa, soro? Nu inteleg! In loc sa te bucuri, tu ai inceput sa mananci, cand stii ca asta nu e bine? Eu tocmai pentru ca mi-au ramas de rezolvat atatea pe ultima suta de metri, nici TIMP nu mai am sa mananc. Ti-o imprumut nitzel pe bubulina mea, sa mezi ce fain e? [:D][flo] Anca si papusica Eliza (26.august.03)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma dor falcile de rechin de ras,papadie. am incerca si varianta asta,de au zis colegii ca sa mai dorm si eu pe acasa,ca umblam cu ochelari fumurii si la birou.dar tot la bucatarie alerg dupa aia.si o sa faca reclamatie la domnu sectorist vecinii daca ne mai alergam mult prin acasa[pofta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OK, vi-l dau. 1. lactate: branza proaspata, lapte, iaurt dietetic, in orice cantitate, de cate ori va e foame. 2. legume: fierte sau crude, orice cantitate. Interzise: cartofii, fasolea boabe, iar mazarea e bine s-o evitati. 3. fructe: orice cantitate, interzise bananele, strugurii, pepenele galben 4. carne de pui fiarta sau fripta, fara pielita (eu iau piept de pui si fac la gratar), orice cantitate. 5. peste fiert sau fript, orice cantitate. Se vor bea 2l lichid/zi, apa plata sau ceai. Eu trisez putin, in sensul ca mai pun putina sare, piper, lamaie pe alimente. Normal n-ai voie sare. Poti bea 2 cafele pe zi, dar fara zahar, eventual pui indulcitori. Daca-l urmati exact, dati jos bine de pe voi, daca nu, dati in jur de 2 kilograme. Spor la slabit! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...