Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

relatie in triunghi


Recommended Posts

traim intr-o lume atat de moderna,poate mult prea moderna ..de ce sa nu existe si asta.dar relatie in patrat nu exista?sa fie toata familia fericita dc tot e balamuc!!!![help][help] noroc ca eu sunt mai de moda veche sau cum vreti sa-i ziceti si nu as fi de acord cu asa ceva...nici in ruptul capului,sa nu zic chiar niciodata![^][^]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 84
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am observat si la alte subiecte din forum, dar si la asta ca raspunsurile sint ca la carte, cum ar trebui sa fim, sa fie o relatie, sa fie o situatie, sa fie un om. Corect, nimic de zis. Ce ne facem insa cu viata care bate filmul, vorba aceea, cu tragismul foarte des intilnit, si de multe ori acceptat din foarte multe relatii in general, cele de cuplu in special. Asteptam, poate niste exemple, situatii, etc. Citeam undeva ca un procent destul de mare dintre romani au viata dubla si ca in general initiatorii relatiilor in triunghi sint barbatii. Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pk] asa e pana la urma...viata bate filmul,dar nu stiu dc neaparat si in cazuri de relatii la triunghi! eu nu as fi de acord cu astfel de relatie.....dar dc ma anuntati ca exista si cele la ptrat cine stie...deh,sa nu fie numai domnul multumit!!![bang] [soc][soc][soc]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tata lu Toma,[:-)))][:-)))][:-)))], uite ce am inteles eu:
quote:
Originally posted by Miki8
Triunghiul esre format dintr-o persoana casatorita care are, deci, sot dar si amant cu un statut special. Miki
Dintre variantele tale, intre A si B, cred ca-i vorba de A[;)]! Iar D-ul, asta l-ai pus de la tine, fantezii masculine[:p]... Nora, mamica lui Andrei-Mihai(20aprilie 1999) si a lui Victor-Alexandru(12 iulie 2001) poze noi la http://community.webshots.com/user/noracosmin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[xinpat]apai daca ajung sa imi impart sotu' cu buna stiinta cu alta si sa mai si accept lucrul asta..ce mama naibii mai am de facut? poate sa o aduc acasa.. exclus asa ceva... MirelaV pupicei pe burticei [:-)))][:-)))][:-)))] sa ii platim si pensie de urmasa!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by symaco
[xinpat]apai daca ajung sa imi impart sotu' cu buna stiinta cu alta si sa mai si accept lucrul asta..ce mama naibii mai am de facut? poate sa o aduc acasa.. exclus asa ceva... MirelaV pupicei pe burticei [:-)))][:-)))][:-)))] Am mai auzit si de cazuri din astea!Pe bune! sa ii platim si pensie de urmasa!!
"Nu exista culmi de neatins ci numai aripe prea scurte" sheherezada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...