Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

relatie in triunghi


Recommended Posts

  • Răspunsuri 84
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu sint din cei ce nu vad bine acest tip de relatii.
Ce iti poate oferi o a treia persoana, iti poate oferi ceea ce nu-ti da sotul, sotia?
Nu , in nici un caz.Eu intilnesc in sotul meu tot ceea ce caut:prietenul iubitul, amantul.
Nu am nevoie de nimeni alta cineva.
Cit despre relatiile in trei cred ca sint niste pervertiti.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cunosc, din pacate o astfel de situatie... doamna casatorita de vreo 7 ani, cu amant de cand trecusera cam 2 ani de la nunta ei, iubire mare cica, ea voia sa dea divort...toata povestea a durat fro 3 ani... apoi pauza... apoi a gasit un altul, mult mai instarit...si din alta tara... Sotul cred ca nu stie... dar restul familiei banuieste, nu mai zic de prieteni, cu toate astea nimeni nu a dat-o in vileag. Ma gandesc ca poate si sotul o avea si el pe cineva(nu stiu sigur), deci ar fi deja "patrat" conjugal. Pacat ca se intampla astfel de lucruri [bang][bang][bang] Alina "Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land amog the stars." (Les Brown)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu cunosc asemenea cazuri.In majoritatea cazurilor femeile nu divorteaza pentru ca le este prea greu sa renunte la statutul pe care il au si se complac in situatia asta. Din punctul meu de vedere este inacceptabil si nu cred ca as mai putea sa stau alaturi de un asemenea om. "Nu exista culmi de neatins ci numai aripe prea scurte" sheherezada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu cunosc un caz in care si inainte de casatorie (barbatu).... si dupa nu a renuntat ...am scris despre el la "cit mmmmm voi". nevasta lui a stiut tot timpul. asta nu a descurajat-o si... in anumite cercuri a declarat ca "ar trece si oceanul innot ptr el". si l-a trecut nevasta lui este multumita. el este discret, il iubeste , si probabil ca si el o iubeste in felul lui unic...si nu dati nici cu pietre si nci cu rosii ... eu cred ca o iubeste.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

din cite stiu , nici macar nu le cere numarul de tel tipelor cu care se culca... le agata prin bar si atit: o noapte. nu reprezinta ptr el decit obiecte. poate de asta mereu s-a complacut si nevasta... stie ca nu reprezinta ptr el nimic toate aceste femei, si ca el va fi mereu al ei. singura chestie care mi se pare extrem de periculoasa ptr nevasta, la toata chestia asta este ca el chiar sa se indragosteasca de vreo pipita culeasa din bar ..si chiar sa devina atunci un triunghi. desi nu cred... ca o iubeste doar pe ea. sunt sigura. de asta totusi poate nu-i un exemplu de dat la acest topic: era "relatie in triunghi" , dar el practic nu are relatii cu toate aceste fete ci doar sex cite o noapte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, mai, Liris, mai, dar prietenul asta al tau are o calitate rara, poate si 3 ore. Ehe, unde mai gaseste nevasta-sa unul ca el? Asa ca nu-i de mirare ca a trecut oceanul dupa el... si, lasand gluma la o parte, pericolul sa se indragosteasca de una dintre fetele intalnite pe parcurs e cat se poate de real. Nu poti spune ca pentru el sunt doar obiecte. Nu le stie numarul de telefon, dar stie ca sotul uneia dintre ele e in Irak. Ceva, ceva tot stie despre ele, stie de unde a cules-o, daca mai vrea o data, o gaseste el. Sau ce te faci daca il cauta ea.... Eu am pe cineva in familie, care tot asa, era amator de intalniri de o noapte, familist convins, cu 2 copii, indragostit lulea de nevasta-sa. Totul a fost bine pana cand in peregrinarile sale nocturne a ajuns la o tipa buna-buna, recomandata de colegii lui, curios si el sa vada de ce-i asa faimoasa, si n-a mai plecat de la ea. Si-a lasat familia, copiii, nimic n-a mai contat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by casandra
Da, mai, Liris, mai, dar prietenul asta al tau are o calitate rara, poate si 3 ore. Ehe, unde mai gaseste nevasta-sa unul ca el? Asa ca nu-i de mirare ca a trecut oceanul dupa el...
nu-mi mai aminti.... ca iar ma apuca.
quote:
si, lasand gluma la o parte, pericolul sa se indragosteasca de una dintre fetele intalnite pe parcurs e cat se poate de real. Nu poti spune ca pentru el sunt doar obiecte. Nu le stie numarul de telefon, dar stie ca sotul uneia dintre ele e in Irak. Ceva, ceva tot stie despre ele, stie de unde a cules-o, daca mai vrea o data, o gaseste el. Sau ce te faci daca il cauta ea....
da, dar femei cu soti in Irak, in zona DC cred ca-s multe, nu???[:D] si mai e ceva aici: eu cred ca pe acestea cu care se culca le dispretuieste profund, ptr ca isi da seama ce fel sunt. vrea doar o noapte de sex cu ele ... parerea mea.[:D]. nu cred ca s-ar indragosti, totusi, de una din ele. poate doar daca "s-ar incurca" cu vreuna de acelasi calibru (o frumusete de femeie si desteapta nu mai zic!) cu nevasta-sa ar exista riscul asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...