Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

relatie in triunghi


Recommended Posts

Eu ti-am zis, ca stiu ca s-a intamplat cuiva apropiat. Si tipa la care a plecat era celebra ca-i penala, dar tot l-a innebunit. A ramas cu ea, i-a facut si ei 2 copii, de prima sotie si copiii care i-a avut cu ea n-a mai vrut sa auda. Si tipa nu era nici frumoasa, nici desteapta, doar celebra pentru performantele nocturne, de care si el era doritor. Eu sper ca prietenul tau sa nu pateasca si el la fel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 84
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by casandra
Eu ti-am zis, ca stiu ca s-a intamplat cuiva apropiat. Si tipa la care a plecat era celebra ca-i penala, dar tot l-a innebunit. A ramas cu ea, i-a facut si ei 2 copii, de prima sotie si copiii care i-a avut cu ea n-a mai vrut sa auda. Si tipa nu era nici frumoasa, nici desteapta, doar celebra pentru performantele nocturne, de care si el era doritor. Eu sper ca prietenul tau sa nu pateasca si el la fel.
cherchez la femme! cred ca as innebuni sa stiu ca e cu una nici mai frumoasa, nici mai desteapta, ci doar mai mobila!!!![bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate cred. moral da. educatia ii deosebeste ptr ca el are o pozitie ca profesor intr-o univ de top , intr-un departament de top,in State. Dar da ... asa e, e un fel de c. masculina , fara bani desigur. aici e marea chestie , de regula la faza asta sunt mai judecate si etichetate femeile care fac asa ceva , decit barbatii. si mai e apoi si faptul ca barbatii sunt mai des iertati. nu am auzit de vreun caz de femeie care sa se culce cu zeci de barbati (cazul oglinda al colegului meu sa zicem) , sotul sa stie , si tot sa o mai primeasca acasa, in viata lui, ca vorba aia...tot pe el in iubeste si respecta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti sigura ca nevasta-sa il iubeste si respecta cu adevarat? Sau doar e multumita cu avantajele faptului ca este sotia unui profesor la o universitate de top, departament de top? Ea lucreaza sau e dependenta de el? Cat depre faptul ca el o iubeste cu adevarat, ma indoiesc, poate asa o fi, dar mi-e greu sa cred. Poate si el e multumit sa aiba o nevasta frumoasa si desteapta acasa, asa pentru prestanta. Poate interactiunea dintre ei e minima, de ochii lumii, cat sa schimbe cateva vorbe, in rest, fiecare cu ale lui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai el asa era si inainte de a se casatori, nu a venit chestia dupa. daca nu-l iubea de ce s-ar fi maritat? zic eu ... s-ar putea sa fie si o obsesie la mijloc, un fel de a se simti bine ca un tip incredibil de aratos si inteligent se intoarce la ea la sfirsitul zilei. tipa lucreaza si este la rindul ei prof universitar intr-o alta univ de top, departament de top, dar alt domeniu. adevarul e ca ma cam depaseste povestea asta. dar un lucru e clar , femeile iarta mai mult ca barbatii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am amintit de o situatie de la fostul servici. Era un cuplu, amandoi manageri superiori, lucrau la acelasi proiect, el era ierarhic cu o pozitie mai sus decat ea. Aveau 3 copii. El era tot timpul incurcat cu cate cineva, cu bona copiilor, cu tipe agatate prin baruri, in ultima perioada chiar cu subalterne de la servici. La un moment dat, in pauza de pranz, erau la o masa mai multi manageri, printre care si el si sotia lui, trece una dintre mandrele lui, el o invita si pe ea la masa. Nu stiu ce era in capul lui, poate el era mandru tare de faptele lui, dar realitatea este ca toti radeau de el, n-am auzit pe nimeni care sa il aprecieze. Nevasta-sa era complet indiferenta fata de aventurile lui, pur si simplu nu o interesau. Ea era si desteapta si frumoasa, arata incredibil de bine pentru o femeia care a nascut 3 copii. La servici colaborau foarte bine, amandoi foarte profesionali, proiectul mergea bine, iar restul timpului ea si-l dedica celor 3 copii, nu-si pierdea timpul si energia pentru aventurile lui. El era un tata bun pentru copii sai si, altfel, dedicat familiei. La safrsitul zilei, l-am vazut alergand la supermarket, la cumparaturi. Toata lumea se intreba de ce mai sta ea cu el. Pai, aveau 3 copii, el isi iubea copiii, aveau amandoi salarii bune, puteau sa realizeze, material, mai multe lucruri impreuna. Si, pentru ca erau direct intersati financiar, la servici colaborau foarte bine si proiectul mergea struna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...