Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

epilarea pubiana


Recommended Posts

Salutare tuturor! Sunt noua aici pe forum, va urmaresc de multa vreme dar nu am indraznit sa postez pana acum. Vreau sa va cer si voua parerea intr-o problema. Cum va duceti voi la ginecolog epilate total in zona genitala sau nu? L-am intrebat si pe Arian si el mi-a raspuns ca nu conteaza "coafura". Voi ce credeti? Sper ca nu a fost discutat subiectul acesta pe undeva si eu nu l-am vazut![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 71
  • Creat
  • Ultimul răspuns
sanziana - Eu daca ma epilez total, nu ma epilez pentru ginecolog ci pentru barbatzelul meu. [;)] La ginecolog eu ma duc asa cum sint de zi cu zi...deci un pic "frezata" acolo...nimic mai mult sau mai putin. [:)] Nu-ti fa probleme. Ginecologii sint obijnuiti sa vada tot felul de "freze".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Sanziana, Nici eu nu imi fac prea mari probleme in privinta depilatului cand merg la gineco.Insa, imi fac mari griji sa fiu f curata pt ca asta e mult mai importanat. In general nu ma depilez de tot, ci doar cat cred eu ca e in plus si sta aiurea,dar incerc sa nu las par prea mult, ca sa poata vedea dl dr ce trebuie ;) Nu ma intreba cum ma aranjez pt iubitul meu ca asta e altceva.Impresia artistica lasata d-lui dr nu conteaza prea mult, dar tb sa ne incadram intr-o limita de decenta atat in privinta curateniei cat si in privinta pilozitatii! Pup, Cris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Nu ma intreba cum ma aranjez pt iubitul meu ca asta e altceva.
ba uite ca eu te intreb,daca n-o fi cu banat[flo] ca eu sunt complet lipsita de fantezie la capitolul asta si stau si ma intreb ce pot sa mesteresc singura in baie in afara de cheliutza [:I]?? si cum e mai "periculos" pentru barbati ca al meu nu si-a manifestat pana acum vreo preferinta??? na ca am intrebat,noroc de subiectul asta ca altfel nu indrazneam in veci si-n pururi[:I][:)] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce poze noi cu puisorul(1 an si 7 luni) http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/anca20_ro/album?.dir=/5ee0
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu ma epilez pentru mine in primul rand, ca nu ma simt eu bine altfel (fac club cu nicoled). sotul nu si-a exprimat vreo dorinta anume in legatura cu asta dar cand e "prospat rasa" se vede de la o posta ca este super-incantat. cat despre ginecolog ... el vede "saracul" zeci de "freze" in fiecare zi ... si am eu cunostinte in cauza ... care chiar daca sunt satui de cate vad, apreciaza cand vad una "aranjata" si mai ales curata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ioanaradu
eu ma epilez pentru mine in primul rand, ca nu ma simt eu bine altfel (fac club cu nicoled). sotul nu si-a exprimat vreo dorinta anume in legatura cu asta dar cand e "prospat rasa" se vede de la o posta ca este super-incantat. cat despre ginecolog ... el vede "saracul" zeci de "freze" in fiecare zi ... si am eu cunostinte in cauza ... care chiar daca sunt satui de cate vad, apreciaza cand vad una "aranjata" si mai ales curata.
Oare chiar exista femei care se duc la controlul ginecologic fara sa se spele [xx(]? Mi-e groaza cand ma gandesc! Cristina http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...