Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus...in Scandinavia (12)


Recommended Posts

Ie-te na ca stie daneza legea suedeza![:D]Sar-mana Lilando!(cerusem si ajutorul la fetele din Usa)Ii bine daca dureaza numai 2 zile si nu pot fi refuzata(am un sarm la suedezi cu engleza mea,ii dau pe spate,nu alta[:D][:D])Inseamna ca o sa o vizitez pe Katarina,hahah!Daca tot ma duc la Stockholm.Katarina,ce pregatesti la romanca-frantuzoaica-suedeza-americana cand vine la tine?[:D]Cu libanezele te-ai descurcat tu ,dar cu mine...sa te vad![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adela99
frantzo, felicitari [flo] esti elevul care isi depaseste profesorul [asia] si e meritul tau, nu al profesorului (trebe' sa caut mesajul ala... sa-mi reimprospatez memoria...deh, alhzeimer)
Eu zic ca e si meritul tau,parte!Am inceput sa ma stapanesc din ziua in care am vorbit la telefon si zau daca pana acum am mai urlat cum urlam inainte si daca am mai avut dureri de cap,sau daca am mai avut stari de irascibilitate! [flo]Multumesc inca o data si sunt alaturi de tine in lupta imporiva fumurilor![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Frantz tot de visa...cre' ca trebuie sa te programezi inainte si vaz pe site ca perioada de asteptare pina la sustinearea interviului e de max. 28 de zile, iar procesarea se face in maxim 2 zile. Cred ca trebuie sa citesti cu atentie tot ce scrie acolo si mai e varainta sa pui pe hirtie problema ta, sau solicitarea de interviu, si trimite-o la ambasada prin fax (asa zice acolo ca la telefon sint putine sanse sa nu sune ocupat!!). Dar sa stii ca nici de la Stockholm nu sint sanse 100% sa iei visa (ma rog, n-ar avea motive sa ti-o refuze in cazul tau!!) [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O sa citesc tot ce scrie acolo,am si sunat dar au program doar intre 13.00-15.oo[bang] si o sa mai vad eu ce si cum.Oricum,sper sa fie pozitiv raspunsul,ca doar e numai viza turistica,doar de o saptamana si o sa am si rezervarile la Walt Disney si la hotel si la tot ce vor ei!Am vazut si eu pe Discovery ca au instituit acest regim de vize pentru toata lumea pentru ca sunt o groaza de criminali si au fost multe cazuri de europeni care au omorat si au plecat fara urma...sau cel putin asa am inteles eu!Nu stiu care o fi adevarul,de ce asa de greu se intra acolo! Va las acum,plec intr-o plimbare mica pana la Udevalla si inapoi![bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by frantuzoaica
Ie-te na ca stie daneza legea suedeza![:D]Sar-mana Lilando!(cerusem si ajutorul la fetele din Usa)Ii bine daca dureaza numai 2 zile si nu pot fi refuzata(am un sarm la suedezi cu engleza mea,ii dau pe spate,nu alta[:D][:D])Inseamna ca o sa o vizitez pe Katarina,hahah!Daca tot ma duc la Stockholm.Katarina,ce pregatesti la romanca-frantuzoaica-suedeza-americana cand vine la tine?[:D]Cu libanezele te-ai descurcat tu ,dar cu mine...sa te vad![:D]
Frantzuzoaico,d-abia astept sa te vad,mey! Oferim pensiune completa, TV color si grup sanitar ( apa calda asigurata)[:D] Nu uitati sa luati cu voi o carte de bucate. Noi obisnuim sa papam ce ne gatesc musafirii.[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

no hai ca am venit sa fac si eu prezenta [alcool]. azi am foat la scoala si cum al meu concubin a plecat la birou o data cu mine n-am putut intra de dimineatza... [alcool] si va anunt ca diseara ma intalnesc cu romanii in Århus la o bere asa ca urati-mi distactie placuta.. si cu mult vestitu narancea :))) fetele felicitari!! sunt impresionata cu n-ati mai pus gura pe tigara [bis][bis] ma car ca am de invatat verbe neregulate [bang][bang][bang] [pup] de la Louisea si Bandit [pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si noi acasa...in sfarsit! Am trimis fax la ambasada si dupa aia am vazut ca puteam rezerva timp on-line[bang]asa ca o sa-i astept sa ma contacteze.Oricum,din cate am inteles si de la fetele din usa...o sa ma trateze ca pe un roman,nu ca pe un suedez,pentru ca am doar viza temporara in Suedia(valeu,vize peste vize oriunde![bang])Oricum,la Stockholm venim asa ca da comanda de vinuri si mancaruri scumpe![:D] Am vazut si eu ca Rayuela nu a calcat de mult pe aici![ups] Adela,care-i treaba?Eu am rontait 6 pachete de guma azi[alcool] Louisea,distractie placuta si sa vii sa ne spui cum a fost! Lilanda,am uitat sa te intreb o intrebare mai putin discreta:de ce ai locuit in Suedia?[:I][:p] ma duc acu la[dint]si la culcusul meu! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza fetili!!![:D] Io-s gata inviorata, plouata si cu chef de invatat ca si io, Louisea, tot la verbe neregulate sint. [bang] Hai, te-asteptam cu impresii de la bere!!! :-) Adeluci, Frantz, cum stati cu nerfii?? [alcool][alcool] Katarino, tie nu ti-e pofta sa intri-n club...sau nu s-a prins Adeluci la pariu cu tine??? Frantz, ai de la USA normal sa te considere roman si nu suedez, ca altfel nici n-ai avea nevoie de viza (asa am vazut acolo ca exista citeva tari ai caror cetateni nu au nevoie de viza in SUA). Ideea e ca iti pot refuza viza atunci cind au motive sa te creada posibil imigrant sau terorist. Cum imigranta deja esti, da' prin alte parti, nu ramine cealalta suspiciune [:p]. De aiazic sa nu-ti faci prea mari griji ca sigur o sa-ti dea viza...doar sa nu dai peste unul ciufut la ambasada!!! Iar io de stat, am stat in Suedia ca am avut un contract cu o agentie de publicitate din Malmo [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...