Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus...in Scandinavia (12)


Recommended Posts

Neata! Lilanda,am citit si eu tot ce se putea pe situl lor si astept sa ma contacteze,daca nu...o sa-mi rezerv timp pentru interviu direct pe site.Da,imigranta sunt dar fata de terorista am?[alcool]hahah Oricum,calatoria va fi intre 20 si 27 decembrie,deci o sa fim prezenti din prima zi la chef.Ce se mai aude cu cabana?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[biz] ce esti!o sa ma apuc sa mai repet si io cate ceva la suedeza...ca ma trezesc la telefon ca spun:"du gick fel"[alcool]cand omu a gresit numaru' in loc de "fel nummer"sau altceva...si imi dau seama de tampenie dupa ce am inchis telefonul[bang]de nu mi-as mai da seama macar!!na,daca nu vorbesc prea mult,uit toot!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gashca, trebe sa va dau o veste nu prea buna... nu, nu m-am apucat de fumat [hot]... mai rau... de baut [alcool]... glumesc [:D]... cabana e ocupata [bang] de o trupa de nemti [q]... plang nu pentru ca sunt nemti ci pentru ca e ocupata propuneri? idei? frantzo tu chiar rezisti la asa un maraton? (usa-cabana)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lilando, mai de nevoie poate-oi juca si eu o batuta-n clubul asta, ne-[hot].Mi-o ajunge si mie cutitu la os, ca ziua-i aproape.Mai am un pachetel de tigari si bani cam ioc pt asemenea viciu scump...[bang] Frantzo,va plac ouale ochiuri si apa chioara? Ca io ma pregatesc d-acum sa strang apa in freo cateva sticle, sa am sa va cinstesc[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...