Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus...in Scandinavia (12)


Recommended Posts

hahah...cum sa nu rezist la asa maraton?ca doar is tanara si nelinistita![:D]Abia astept sa fie ca pe vremuri,sa fiu chiauna de somn si sa ma distrez la maxim!! Pacat ca acea cabana e ocupata,dar poate e spre norocul nostru si o sa gasim alta mai faina!Chiar voiam sa sugerez dimineata,ca daca ne-am mai rarit sa cautam altceva,nu? Hahaha..Katarino!Ei lasa ca iti arat eu tie ochiuri!Auzi la ea!!Ochiuri!!Macar fa-le fierte(2)(ca au mai putine grasimi)Si aseaza si un morcov acolo[:D]Pe 27 am interviul,la ora 9.00.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu stiu cxum e cu zilele astea libere la suedezi, dar 31 decembrie cade intr-o vineri si-mi inchipui ca e zi lucratoare.Dar noi ar cam trebui sa ajungem la cabana, maxim pe 30, sa mai pregatim una-alta,vom fi si obositi dupa drum..Si cred ca pe 2 tulai spre acasa.. Noi vom fi 4, dar numai daca toata distractia dureaza 3-4 zile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lilanda
Pai e bine atunci sa ne-ntilnim undeva pe 29-30 decembrie si sa fie plecarea pe 2, anul viitor?? [alcool] [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Din punctul meu de vedere e ok, sa vedem ce spun si ceilati.Vaz ca Rayuela ii data disparauta de vreo doua zile.Fratza si Adela, ce ziceti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha...sa speram ca nu va fi nevoie de prastii.Am vazut ca trebuie sa am cu mine o groaza de hartii,ca si no-nordic citezen[alcool] sa arat ca am conexiuni serioase cu Suedia...Sper sa-mi dea viza,ar fi un cadou fain de la mos craciun suedez[:D] altfel nu-i un capat de lume,gasim noi in alta parte sa ne petrecem Craciunul. Cabana,asta sa rezolvam acum,ca sa stiu ca macar revelionul mi-e asigurat[il]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bun.. hop si eu la raport... [:D] aseara m-am intalnit cu narancea in Århus. am fost 8 romani si un danez (al meu concubin :))) am baut bere [alcool] si am turuit despre vrute si nevrute cam 2 ore [grup]. am facut poze.. si cam atat.. SUPER BAIETI!!!! eu is cu nervi (din cauza prostiei unora) asa ca ma car la invatat.. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...