Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus...in Scandinavia (12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cine m-a enervat?? påi idiotii aia de la scoala care nu se uita la ce nivel de daneza ar trebui sa fie [:(!] si dupa ce ca mergem doar 3 zile la scoala si aproape jumate sunt fara profesor (adica de pierdut timpu) tot continua sa se planga ca ce multe teme avem, si prostii din astea... pozele.. nu le pot pune pt moment pt ca sunt prea mari si n-am timp chiar acu sa le miscorez.. pt ca trebuie sa instalez un program pe care al meu il stersese din gresala [bang][bang].. cu care micsoram eu pozele.. dar cand am timp le pun... [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am inteles ca rayu e in Växjö... apare ea imediat cu indicatii pretioase [:D] http://www.svabesholmskungsgard.se/ daca va place mergeti la http://www.stugvision.com/ ... minst antal bäddar - 16 (Elena 4, Anda 4, Katarina 4), sök stuga, a opta pozitie Skåne, Kivik Herrgård, cititi, rumegati si comentati ... io o sa contactez biroul de turism de la noi, de aici...si revin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by louisea
cine m-a enervat?? påi idiotii aia de la scoala care nu se uita la ce nivel de daneza ar trebui sa fie [:(!] si dupa ce ca mergem doar 3 zile la scoala si aproape jumate sunt fara profesor (adica de pierdut timpu) tot continua sa se planga ca ce multe teme avem, si prostii din astea... pozele.. nu le pot pune pt moment pt ca sunt prea mari si n-am timp chiar acu sa le miscorez.. pt ca trebuie sa instalez un program pe care al meu il stersese din gresala [bang][bang].. cu care micsoram eu pozele.. dar cand am timp le pun... [pup]
Am avut si eu in scoala specimene din astea,de parca ar fi fost obligati sa invete limba nu era pentru binele lor!!Ce sa zic..si pe mine ma enervau cand ii auzeam ca raspund la profesoara"vai ce multe teme ne dati" sau"ce greu e,putem sa nu venim maine la scoala?"niste chichite din astea ca imi venea sa ies pe usa si never coming back!Dar,spre binele tau,fa-te ca nu-i auzi!!Si continua in ritmul tau!Asa am facut eu cel putin...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by louisea
cine m-a enervat?? påi idiotii aia de la scoala care nu se uita la ce nivel de daneza ar trebui sa fie [:(!] si dupa ce ca mergem doar 3 zile la scoala si aproape jumate sunt fara profesor (adica de pierdut timpu) tot continua sa se planga ca ce multe teme avem, si prostii din astea... pozele.. nu le pot pune pt moment pt ca sunt prea mari si n-am timp chiar acu sa le miscorez.. pt ca trebuie sa instalez un program pe care al meu il stersese din gresala [bang][bang].. cu care micsoram eu pozele.. dar cand am timp le pun... [pup]
Louisea, io am ajuns la concluzia ca ma-nervez degeaba si-mi face rau la sanatate.Aceleasi probleme am si eu cu scoala.Am eu 20 ore de suedeza pe saptamana. dar numai 10 sunt cursuri propriu-zise, in celelalte invatz sa cant in suedeza.[bruta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adela99
am inteles ca rayu e in Växjö... apare ea imediat cu indicatii pretioase [:D] http://www.svabesholmskungsgard.se/ daca va place mergeti la http://www.stugvision.com/ ... minst antal bäddar - 16 (Elena 4, Anda 4, Katarina 4), sök stuga, a opta pozitie Skåne, Kivik Herrgård, cititi, rumegati si comentati ... io o sa contactez biroul de turism de la noi, de aici...si revin
Adela,mie mi s-a ridicat parul de pe maini cand am vazut cabana!Brr!aduce mai mult a casa pustie!plina cu fantome!(ce le visam eu la Bjevörd da' aicea is pe bune!!)[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...