Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Produsele FOREVER- pro sau contra?!


Recommended Posts

quote:
Originally posted by rosa
Multam de lamurire, Roxy. Eram cam pe aproape cu regimul, o sa-l reiau in vreo luna, dupa ce scap de porcariile astea de hormoni din pilule, ca numai probleme am cu ele [bang] O sa-ti spun atunci ce rezultate am [ispita] Tu pina atunci stringe banii, si incepem impreuna [:D] rosa
[biz] [:-)))][:-)))][:-)))] Strange fata strange! Ca la anu' am nunta si tre' sa fiu si eu miresica frumusica nu?[;)] Eram curioasa daca voi ati incercat si se pare ca numai pareri pro au fost pana acum.. [dual] Pupici "You only live once, but if you live right, once is enough!" [flo] Roxxy [URL="http://photos.yahoo.com/bibyroxx"] Daca vreti sa ne cunoastem :) [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mie mi-a zis cineva ca daca nu tii regim strict te poti ingrasa cu produsele de slabit de la Forever. Eu am luat de la ei multivitamine pentru copii din alea care se sug,sunt foarte bune si contin multe vitamine si minerale,baietelului meu ii plac.Am mai luat ceva crema pentru entorsa,dureri articulare,reumatice...,am mai luat sapun lichid cu aloe vera care e super si pasta de dinti.[cool] [mamica] Alina & Dragos [copil](2,5 ani) [url="http://community.webshots.com/user/morodac"][foto]pozici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

interesant..ma tenteaza si pe mine [alcool] Danna2002 aici [url]www.foreverliving.ro[/url](sper ca nu-i reclama)..daca da rog moderatorii sa stearga.. Biby ne dai mai multe detalii te rog, adica se iau toate acele produse intr-o cura sau este suficient Forever Garcinia Plus? cate capsule/zi se iau? de unde se pot cumpara? numai de la depozitele lor sau au si magazine de distributie? [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, mama este manager in distribuirea produselor forever. Daca vreti informatii va stau la dispozitie. Ea e medic si stie cum sa le recomande. In ceea ce priveste cura de slabire, eu am folosit in timpul sarcinii un toner: o crema si pe deasupra folie din aia de acoperit oalele (nu de aluminiu). Eu m-am dat pe picioare si pe fund, pe burta nu pt ca eram insarcinata si nu e recomandat. Ei bine acum picioarele si fundul sunt ca inainte de sarcina, burta insa e cu ceva celulita si vergeturi. Drept care am luat inca un toner cu care n-o sa ma dau decat pe burta (800000 lei). Am avut si Elancyl, dar nu mi s-a parut asa de bun ca tonerul. Am mai folosit pasta de dinti care m-a scapat de un inceput de parodontoza si aloe lips ca imi crapa buzele la frig. Am si farduri de la forever dar nu cred ca sunt mai bune sau mai proaste decat altele de marca. Va rog sa nu credeti ca fac reclama sau ca vreau sa-i vand produsele mamei. Dar daca vreti informatii, pot sa va scriu din prospecte, sau s-o intreb pe mama ceva treburi medicale. Astrid si micul Harald
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mephala30
Astrid, te-as ruga s-o intrebi pe maman a ta de stir ceva de Aloe Activator. E bun pt. o conjuctivita cronica? Mai precis, stie cazuri in care a fost eficient? Merci Carmen si [copil] Iustin(5 iunie 2004) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mephala30/my_photos"]Album IUSTIN[/url]
Carmen, Si eu si mama am folosit Activatorul pentru conjunctivita si este extraordinar Alexxia Lumea este plina de frumusete atunci cand inima este plina de dragoste
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...