Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ardeleni nu mai sunt ? (3)


Recommended Posts

Cine doreshte pe lista sa ii sc un PM la Anina_n. [flo] Aiud Raviczki - Aiud Alba-Iulia Bb_Alinus Caterina Cosmina Cosmina_Miruna Cris1971 Daiana30 DanaEma dunemaire Elena_oona Emanuella Gongutza Lolipop_Lady Mir1301 mmi Pusa Stuzzicadenti Arad Anto Claudelu Dianapatrik Baia Mare aldaesme camelia.t codritu elizam Liliprejbeanu Sasuke Bihor samila Bistrita ana_a april emma27(crescut in Dobrogea) mara03 Ruscus Ven Brad Dana_b Brasov Andreea_Ana Andremar Angelabv Angelina Arabella Bidiloi christineee Claudya Corina crismir Daisy Dddd Doinna Florenit Gusamete Iris Iulia Grosman Jule Laura Oprescu Louisea oananica(copilarit in Cluj) Parpalak Radu_tud Reiki Roxanak Carei pitzi Cluj ad_rianna Ady_cluj Allya Anatolia Anky Babirusa Camid5 Canuta_om_sucit Cezara Cidi Calinescu Lucia Corina dora Visinoiu - Manastur Cosmi Cristinel csylla Dana_ Descintec Dallydy Emoison Gabitza Gabrianah Heron Johnny Lucia_munteanu Lya Mariaangeli_que Mariana78 Mihaelabebe – Manastur oanaXandy Pusi Raluca Romana_74 Roxana1974 Rovik Saso Scarmanus SimonaM Viktoria Cugir Ghiza loreema24 Deva Floricica Fagaras Bindiu - Mindra Olt LaviB Hunedoara Dya Rachel_owen Simona_B Medias Ali Alycia Moto Miercurea-Ciuc Anina_n Tinaw Oradea Adana Adi2003 andan Gabibarta Lilach mamagiuliei maria m m Marius Mercedes Monet Rainbow rely27 Orastie Symaco Petrosani Dana P Iuliacm Nadina Satu-Mare Ankka13 Bubu Cary Dana R Mihaela_s Olimpia Padi Sebes Missy Sibiu daniela_sb Idora Iga Laura Takacs Lauraa mamaluidavid Mihaelajulia OtiliaLia Schuster Laura Sighetul Marmatiei Danyce Sighisoara Peca Simeria Clau07 Stei Danadarla Tarnaveni Koko13 Ladymina77 Pnana_ro Targu Mures ana_st Ana_stroe Aramona Bubi Camelia casi - Cristesti Cristina73 Hollen Ilke iube2001 Micutza Moosy Sense slippers76 Targu Secuiesc Yasmin Timisoara Ionela-roxana - Iernut Toplita Mirela68 Papadia Sympa Turda Mariaangeli_que Silviuta Zalau Ava Delidana Zarnesti Sobo Victoria Gabbriela [flo] & [url="http://www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/"]Julian[/url] [bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Pai nu aveam ce face si m-am gandit sa modernizez nitzel lista... mai am inca de adaugat la fiecare fata link-ul cu poze "cine are normal".

In rest ce mai facetzi voi ardelencelor? Cum mai este vremea prin Ro, in special la Alba Iulia?

O zi buna si multa sanatateid="purple">

 

Gabbriela [flo] & Julianid="purple"> [bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!

vad ca nu prea e activitate pe aici! haideti fetele, sa pot si eu sa va cunosc mai bine...cine ce odresle are, ce animalute, ce vicii,[alcool], ce pasiuni...

gabriela, multumesc ca m-ai pus pe listuta... vremea pe la noi, prin b-ta e frumoasa, ceea ce nu poate deact sa ne bucure, ca putem si noi sa mi iesim la plimbare cu puiul nostru...

 

sa incep eu cu prezentarile. dupa cum puteti vedea, am un baietel de 10 luni care e o comoara...am 27 de ani, gemeni, fara vicii mari[:D]-un beau, nu fumez , 90-60-90 (am glumit)...asaaaa...ce-ar mai fi de zis? am o pisicuta dulce - tzutzu de cinci ani, care acum e la parintii mei, ca nu prea se intelege tudor cu ea...

va urma, sa nu va plictisesc

va astept si pe voi, celelalte ardelence...

 

Andreea&Tudor (9 decembrie 2003)

ne vedeti aici :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ma prezint si eu poate ca asha iaca va incepe si pe aici discutziile.

Am un baiat de un an si 10 luni, sunt casatorita si locuiesc in USA de 3 ani. Nu fumez, nu beau cafea, nu beua sucuri (doar apa), nu beau alcool. Mor dupa TV, si internet... dar cei mai importantzi in viatza mea tot bebelicu si sotzul raman. Am o pisica neagra, fara nume .

Habar nu am masurile mele ca nu am cu ce sa ma masor, dar am 50 kg si 1,62 cm... AAa uitasem de loc sun din Alba Iulia.

Gata o zi buna si poftitzi la poveshti si la prezentari.id="purple">

 

Gabbriela [flo] & Julianid="purple"> [bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabbriela draga, sa faci cumva sa te masori, ca asa nu se mai poate.... felicitari pentru bbul tau julian. l-am vazut, e un dragalash. si cuminte...tudor nu sta in camera singur nici daca are in jur tone de jucarii...

 

fetelor (sper ca nu vorbesc singura) haideti sa facem un concurs de nume pentru pisica gabbrielei, ca tare trist si derutat trebuie sa fie bietul pisoi, fara nume . eu sunt prima cu o propunere, desi nu stiu daca e fetita sau baiat...lala sau jojo

 

Andreea&Tudor (9 decembrie 2003)

ne vedeti aici :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand va multzumesc pt vizionarea pozelor si gandurile frumoase.

Julian este ff cuminte, mai rar copii care sa stae cumintzi 7 ore , pana mi se inchie programul de lucru (lucrez acasa si asha ma pot ocupa si de el, fara sa il duc la o gradi sau la day-care).

Pisicutza meagra, este fetitza, a avut urmaoarele nume Poosy, Blacky, dar mai nou este strigata CAT sau psi pis - miau miau.

hai saritzi cu nume, dar ushoare sa poata si Julian sa zica, din aceste motive pisicutza nu mai are nume.id="purple">

 

Gabbriela [flo] & Julianid="purple"> [bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...