Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Saloane cu plata la Giulesti


Recommended Posts

Are cineva mai multe informatii despre saloanele/rezervele cu plata de la Giulesti? Ma pregatesc si eu de "marea finala" a sarcinii la Giulesti in cateva luni. Am fost internata acolo pt cerclaj dar am stat doar la reanimare iar spitalul mi s-a parut absolut odios (in special baile care pareau desprinse din filmele de groaza). Asa ca as vrea o solutie mai civilizata pentru perioada nasterii. Ana Maria Succes si s-auzim numai de bine!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ana Maria ca o colega de [gravi]ce iti sunt iti raspund ceea ce stiu eu. Ele costa vreo 10 $/noapte, sunt cu doua paturi si cu baie in camera. Cel mai bine este sa vorbesti cu docotra ta chiar inainte de nastere ca sa nu te trezesti atunci, pe loc, ca sunt ocupate.

 

Poate fetele care au nascut deja acolo o sa ne dea mai multe informatii ca si eu sunt interesata de acele rezerve.

 

"ingerasele" 27+ saptamani DPN 31.12.04

Dr. Ion Ionut - Giulesti

http://photos.yahoo.com/simiongabriela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am nascut in iunie anul acesta la Giulesti, nu am stat in rezervele cu plata, ci intr-un salon obisnuit cu baie, care nu mi s-a parut chiar murdara. Dar intr-adevar baile de pe hol erau cam murdare, dar eu nu am avut nevoie sa le folosesc pe alea. Atunci am auzit ca rezervele costau cam 10$. In salonul unde am stat eu venea femeia de serviciu si golea cosul si spala WC-ul si pe jos destul de des. Eu cred ca murdaria din bai depinde foarte mult si de persoanele care o folosesc.

Nastere usoara !

 

Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)

http://community.webshots.com/user/paloma297

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...