Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebe acum sau sa mai astept?


Recommended Posts

Nu cred ca se va gasi cineva sa-ti spuna sa faci "copii" cu fluturasi care roiesc doar de dragul de a roi in jurul tau.

Asa ca ma alatur si eu celor care cred cu tarie in ideea ca cel mai bine este sa astepti pana cand soarta iti va scate in cale ursitul.. cel care a plecat nu te-a meritat..si ar fi pacat sa-i spui copilului mai tarziu uite asta e taica-tu ..l-am ales doar ca sa te am pe tine. Suna cumplit si ce exemplu de dragoste si viata adevarata ii vei da copilului pe care sigur vrei sa-l cresti in armonie si buna intelegere.

Asa ca mai asteapta si sigur vei sti cand e timpul sa faci un BEBE si cu cine merita sa fie TATAL copilului tau.

Numai bine

Monica

 

http://community.webshots.com/user/mdanila

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

quote:Va multumesc tuturor pentru sfaturi!!! Probabil voi mai astepta, poate imi voi gasi si eu perechea, si vom avea un bebe nascut si crescut cu si din dragoste!

id="quote">id="quote">

 

Am urmarit un pic subiectul si acum ajung sa scriu si sa te felicit pentru decizie!

 

Consider ca esti asa de tinara, si nicidecum nu au disparut oportunitatile... [il] ba din contra, abia acum incep sa apara toate acele sanse cu adevarat serioase.

 

Ce pot sa-ti spun este ca vad diferenta intre un copil care are mama si tata, si unul care creste numai cu mama (sau in fine, unul dintre parinti). Si ma bucur c-am parte de o casnicie reusita si fericita, iar copiii nostrii nu vor suferi din cauza greselilor adultilor. Este un handicap de afectiune pentru copiii care cresc fara ambii parinti, pe care oricit s-ar stradui parintele ce-l creste sa-l acopere, nu are cum... Cel putin, eu nu mi-am dat seama de asta pina acum, si asa vad lucrurile.

 

Drumurile in viata sunt uneori complicate, situatiile diverse, si copiii trebuie, pe cit posibil, sa aiba linga ei o mama si un tata care se iubesc si se respecta, si care stiu sa le arate si lor cele mai bune sentimente.

 

Iti doresc un sfirsit de saptamina frumos si cine stie... [;)]

 

Mereu optimista,

Bianca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...