Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Jurnalul unui copil nenascut


Recommended Posts

1 iulie Azi e ziua lui mami. Tati a scos-o in oras si a dus-o sa manance mancarea ei preferata, pizza. Tare buna e, am gustat si eu un pic mai pe furis. Mi-e foame in permanenta, deja am trecut de 3 kilograme, mami e mare ca o balena si se misca asa greu, saracutza... Hai, mami, ca nu cred ca mai e mult. Dana si [copil] Stefania (27.06.2003) ----------------------------------------------------- "Life has more imagination than we carry in our dreams".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul răspuns
tot azi am aflat ca mami cu tati s/au hotarat la numele meu....ei vor sa ma cheme Anamaria dar mie mi/ai fi placut simplu Maria...dar e frumos si acest nume...abea astept sa ies ca acum chiar nu mai incap aici , vreau s/o vad pe mamy![bis] - mamy!semeni cu mine?ca eu sunt frumusica foc! abea astept sa te vad!....[tv] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

5 iulie... ..sunt nerabdatoare sa o vad pe mami de aceea sunt foarte agitata... si ea saraca deabea ma mai duce si eu ii cam fac greutati... of mami nu mai am loc in casutza ta...ce ma fac ? [help] -mami ce bine e cand ma mangai,parca uit de toate[gravi] ... am auzit ca taty mi/a zugravit camera in roz si mami mi/a pregatit un patutz super...deabea astept sa/mi vad camera si sa dorm in patutz,cred ca acolo va fi mai confortabil ca aici..[pathot] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

7 iulie Azi mergem la control- ce o fi ala? Uite un nene in halat alb si o tanti care se uita la mine pe o sticla...spun ca nu mai e mult...asta inseamna ca mai avem putin si ne vedem, mami? Cica maxim o saptamana si gata! Mami e tare emotionata...nu plange mami, ca plang si eu... Am tras un somnic, acum vreau sa ma joc - ceva incepe sa se schimbe pe aici, nu stiu eu ce e, dar simt ca se intampla ceva -n-am mai simtit asa ceva...oare ce-o fi? Uneori simt ca o strangere usoara..nu doare, imi place, parca ma strange tati in brate, cand o ia pe mami in brate... Mada si [copil] Sofi, 2 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ati parasit ternul???...hai ca mai e putin si se naste MARIA!!!! mami,tati si bb george (22.05.2004) ->[url="http://community.webshots.com/user/sandra2o"][copil][/url] [9cer] poze nunta ->[url="http://community.webshots.com/user/sandra20g"][zana][/url] Sa ai curajul sa spui da,sa ai curajul sa spui nu si-n fiecare clipa grea sa ai curajul sa fi tu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

11 iulie...[amoras][amoras][amoras] bebelusul[9cer] inainte sa se nasca se intalneste cu Dumnezeu[ilp] [9cer] - Dumnezeul meu,eu merg in lume si nu stiu ce v/oi face acolo? [ilp] -Pentru tine am pregatit un inger [zana] si el o sa aiba grija de tine.. [9cer] -Doamne, eu nu prea stiu limba oamenilor,cum o sa ma intzeleg cu ei? Cum o sa ma adaptez? [ilp] -Ingerul pe care ti l/am pregatit te va invatza limba lor! [9cer] - Doamne,am auzit ca in lume sunt multe rele! Cum o sa le pot dovedi? [ilp] - Ingerul pe care ti l/am pregatit o sa te apere de rele,fii fara grija! [9cer] - Doamne cum o sa ma pot intoarce la tine? [ilp] - Ingerul pe care ti l/am pregatit o sa/ti spuna cum te poti intoarce la mine! [amoras][amoras][amoras][amoras][amoras]...s/au adunat ingerii si a sosit timpul ca micutza [9cer] sa plece in lume,dar a mai intrebat: [9cer] - Doamne,cum se numeste ingerul pe care mi l/ai pregatit? [ilp] - Numele nu este asa de important...dar tu ii vei spune...MAMY!!!.....[mamica] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kehleyr, si eu la fel...asteptam o nastere naturala....[flo] mami,tati si bb george (22.05.2004) ->[url="http://community.webshots.com/user/sandra2o"][copil][/url] [9cer] poze nunta ->[url="http://community.webshots.com/user/sandra20g"][zana][/url] Sa ai curajul sa spui da,sa ai curajul sa spui nu si-n fiecare clipa grea sa ai curajul sa fi tu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

12 iulie... -Taty! cheama salvarea ca e momentul sa nasc, spune mamy [tel] va rugam sa trimiteti o salvare..... ...pe strazile orasului se aude sirena salvarii.... [medic][medic][medic]...in sala de nastere domnul sa ramana afara....[alcool][alcool][alcool] timp 1 ora....[alcool][consti][detectiv] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...