Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recomandari spit. Polizu


marius

Recommended Posts

Eu am nascut cu Dr.Suciu si am fost foarte multumita de modul in care s-a purtat cu mine.Am mers la cabinetul sau din luna a 2a si nu m-a deranjat aglomeratia de acolo.Daca am avut intrbari mi-a raspuns intodeauna la ele,inclusiv pe mobil,chiar si la ore tarzii.Mi-a placut calmul sau ,nu e genul care sa te bage in sperieti,e un om echilibrat.La spital toata lumea m-a tratat foarte bine ,desi nu prea le-am dat bani,am stat intr-o rezerva cu fetita dupa ce am nascut;e foarte curat in spital...Si ce e mai important,vine la orice ora,daca e sa nasti,nu-si inchide mobilul noaptea.Prietena mea a nascut prima oara cu el,si acum,la al doilea copil,tot la dumnealui merge.Eu cred ca fiecare medic este bun,conteaza sa se potriveasca cu firea noastra,fiindca si ei,oricat de competenti ar fi,nu sunt Dumnezeu si pot sa aiba scapari. Irina si bb Iinca(26apr04) "Toti traim sub acelasi cer ,dar nu toti avem acelasi orizont."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Miguelle
despre Dima Luminita nu stie nimeni nimic?
Super doctorita! Am o prietena care e pacienta ei de mai bine de 10 ani. Are numai cuvinte de lauda despre ea. Un om deosebit si un doctor de nota 10. Carmen "Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume. " (Enriyeu Castaldo) [url="http://community.webshots.com/user/pegasis_"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Am nascut la Maternitatea Polizu cu dr.Herghelegiu in septembrie 2002.Am fost foarte multumita chiar daca dupa nastere a urmat pentru noi parintii o poveste pe care care sper sa reusesc s-o scriu pe acest site exact cum a fost. Cristina si Maria-Teodora(3 septembrie 2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dr. Magda Petrache - tot respectu'. M-a asistat in permanenta pe timpul sarcinii si pot spune ca a avut numai sfaturi foarte competente! Unde am ascultat-o mi-a fost bine, unde nu... nu (de ex. mi-a spus sa nu ma ingras f. tare si eu totusi... hihihi). O puteti cauta la orice ora din zi si din noapte, si vine oricand la spital... eu am nascut duminica si era chiar putin plecata din Bucuresti dar a ajuns in timp util.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Dna Dr LUMINITA DIMA. Pentru Miguelle : este un medic de nota 10 care nu-si lasa sub nici o forma pacientii. Cand am nascut eu Spitalul Polizu era in renovare si am nascut la Filantropia. Dna doctor a fost alaturi de mine 12 ore de travaliu. Nastere normala cu anestezie partiala. Baietel 3.500 kg, 54 cm [pup]de Mihaela mama [copil] Alexandru (07.10.2004) piscoto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...