Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

pt femeile cu "greutate"...incepem o dieta? (3)


vilma

Recommended Posts

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[jamaica]Buna dimineata fetelor, sper ca faceti bine, michigan am notat mai , abia astept sa trec kg minus in tabel.Fetelor am stat bine zilele astea cu mancarea si schim am avut o sticla de vin romanesc si[cheers]am baut vreo 2 pahare si vad ca cantarul nu se misca prea bine dar mergem inainte cu abateri cu tot , ce sa facem. Mamica Dulce [bum][cor][dc]uite ce sustinere ai aici, nu e pacat sa cedezi tentatiei(EU VORBESC [:D][:D][:D]_)care am baut vinul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata fetelor, m-ati convins [bis] Ma alatur si eu voua si am sa incep de maine cu regimul Montignac. Am inteles ca se slabesti usor dar sigur si asta e si ceea ce-mi doresc desi sunt o[grasa] dar m-am saturat detot felul de diete fulger care au rezultate doar descurta durata. Toni eu am reusit sa slabesc 10 kg intr-o luna dar ce folos daca am pus 15 inapoi apoi?? Va pup pe toate si spor la slabit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Larra, bine ai venit si slabire usoara! [flo] Eu dau raportu' si azi, chiar daca am calcat strimb[bang]: - dimineata: o negresa miiica - la amiaza: o salata greceasca + un papanash - seara: inca nush', dar sper ceva usor, peste cu ceapa poate ca il amenint de mult ca o sa-l maninc[8D]. Miine dimineata, de-abia astept sa ma sui pe cintar[il] Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, nu am putut sa incep dieta de astazi ptr. ca am fost in vizita si am ' bobinat ' la greu fripturica la gratar bashca cativa mititei [pofta][pofta][pofta] + cartofiori prajiti...ce scrofitza sunt......ca va fac pofta......... Nu....nu dati cu rosiiii ...BA DATI CA MERIT....[bang][bang][bang] Promit sa nu mai fac... sigrid26 nu am o dieta anume dar o sa incerc iar cu ce am slabit prima data 10 kg adica:carne fiarta sau fripta, legume fierte sau crude si fructe ,fara paine ,fara zahar.Inaintea fiecarei mese inghit o pastiluta de ceai verde iar seara ceai antiadipos chinezesc. Maine cand vin de la muncutza ies cumintica la raport si PROMIT sa nu va mai supar [:D] Mii de pupaciuni!!! Mult spor si vointa si voua si mie !!! Copilutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io n-am mai dat jos nimikutza[V]dar adevarul este ca weekend-ul asta am avut destule abateri:mamaliguta cu brinza si smintina,inghetata,cozonac[mariaj]de azi gata,am terminat cu porcariile,macar pina vad ca am mai dat jos ceva! Azi nici nu stiu ce sa maninc ca nu am pofta de nimic,poate imi fac diseara o omleta,da acum[?]cred ca ma'c sa-mi iau neste iaurt! Valentina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor eu nu sunt prea "happy" deoarece joi ajunsesem la 62.5 kg si azi dimineata aveam 63!Asta este , cam stiu ce a fost problema ,am mancat ceva ciocolata si cipsuri si toate cele ca am avut musafiri! Duminica am mancat normal: supica de pui cu taitei si pai fiert cu piure de cartofi!Am mancat mai mult deoarece incepea sa ma doara rau stomacul![bang] Nu renunt la slabit dar ma intorc la Monti,e singurul care nu-mi insala asteptarile!Plus ca pot manca vinete cu maioneza.....mmmmm! Deci azi am 63 kg. Fie ce-o fi dar tot nu renunt!Pusici! Larra se pare ca vom fii amandoua la Monti!Mult succes! Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...