Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

pt femeile cu "greutate"...incepem o dieta? (3)


vilma

Recommended Posts

la mine regim de austeritate azi: dimineata ... nimica??? Nu mai mi-aduc aminte, am plecat de acasa in goana, ca m-am trezit tarziu. Pe la 11 am mancat la servici niste boabe de strugure, da' putine ca nu-mi plac strugurii. La pranz am luat salata de cruditati cu snitel de piept de pui si la 5 acum am mancat o para. Cred ca deseara o sa mai rontzai o salata de rostii cu castravezi si branzica si un mezel, ca mi-e cam foame [bang] aseara am mancat ca porcul mititei cu chifle, ca erau buni [bang][bang][bang] of, de ce nu se pot slabi 10 kile intr-o zi??? [q] pup, Smilla
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna fetele Raportul de azi Dimineata:cafea+juma de chifla negra+felie sunca Pranz:gratar pui+salata varza Seara:cateva alune(nu erau chiar cateva[bang])si un mar, pt ca au fost cam multe asta o consider masa de seara. Ai mei acum sunt la masa baloteaza pui+cartofi+mujdei si eu dragele mele am venit sa dau raportul pt ca fara voi nu as fi reusit sa dau bruma asta de kg jos, va pup si week end cat mai placut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, girls ! Sa va scriu eu ce am facut sa dau jos [grasa]: am baut 2 l ceai de cozi de cirese (mi se pare cel mai bun ceai acum), dimineata telemea cu branza topita si mezel, la amiaza o super-omleta cu bacon, iar acum seara o mica salata de cascaval+masline+sunca, toate astea fara gram de paine. A da, si am impins [fetita] 2 ore. Si am reusit sa nu mananc porcarii care-s atat de buuune [:D]... Daria & [bibe] Giulia (16.08.2004.) http://community.webshots.com/user/giulia16
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi vine sa plang, dar si sa rad. De joi dupa-masa am stat la pat, numai cu varsaturi si ... (partea mai urata) si nu am putut manca nimic, am baut doar ceai (MULT). Imi vine sa plang ca in acelasi timp a fost si fetita mea bolnava (acelasi simptome), asa ca va dati seama ce calvar pe mine. Asta-i motivul ptr. care imi vine sa plang. In acelasi timp imi vine sa rad ca pot spune ca de joi s-a dus mai mult de un kg. Stiu ca s-a dus din cauza ca am fost bolnava, dar ma voi bucura daca voi putea spune luni ca nu m-am ingrasat la loc, doar ptr. ca am mancat un iaurt, supa si o salata (planul ptr. azi). Oricum azi dimineata aveam 76,5kg. Daca ma mentin asa pana luni, mancand normal ca ar fi bine, dar nu-mi mai doresc sa ma bucur ca slabesc doar fiind bolnava. Sper ca voi reusiti mai bine cu slabitul ca eu m-am cam dat peste cap cu boala mea. Va pup Roxana si Lucia Valentina (26.05.02) [mamica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, iata ca am revenit din concediu unde a fost super. Cit despre dieta [mariaj][bang], am cam sarit calul, nici nu va mai spun ce am mincat ca sa nu ma luati la bataie asa ca azi cind am ajuns acasa, fuga la cintar si rezultatul + 1kg! Miine trebuie sa vina si "vizitatorii rosii" asa ca sper ca e si din cauza asta acel kg, oricum de acum incolo ma pun iar cu burta pe treaba. O sa va povestesc cum a fost in vacanta dar mai intii trebuie sa-mi revin din ameteala. Va pup. Delidana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Raportul de azi: -dimineata:cafea -pranz:carne de vita cu orez fiert si salata Seara:cred ca muschi de vita pe gratar Roxanak imi pare rau ca ati fost bolnavioare, lasa regimul si pune te pe picioare, satanate multa va doresc. Delidana bine ai venit din concediu sa ne povesesti cum a fost si lasa ca kg il dai repede jos , imp e ca te ai simtit bine in vacanta. Va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,[biz] Vineri mi-am facut de cap am scapat in pitzeria Biiiippppp ca vaca in lucerna si am mancat, si am mancat,...of, of,...Rusinica mie ! sigrid26 -cred ca fetele au treaba de nu am mai trecut pe la raport [:D].Fetelor nu prea multa treaba in bucatarie ca ...".piei ispita"[papica] [}:)] [pofta] roxanak-multa ,multa, sanatate tie si puisorului ! mama nastad-ai grija cu sarmalele si cu tortul ca.....Sa nu uiti de ceaiul verde...[bang] [:D] [^] <<<<DISTRACTIE PLACUTA!!>>>> Spor la slabit ! [pup][pup][pup] "Ajuta-i pe cei ce nu se pot ajuta pe ei insisi !" Copilutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor ambitioaselor, Sper sa ma primiti si pe mine aici la voi, unde toata lumea slabeste, slabeste...ca si eu am de dat jos vreo 10-11 kg (daca se poate si mai mult), de care nu am mai scapat dupa ce am nascut. Nu o sa pot tine un regim chiar asa strict ca voi, ca alaptez. Dar, sper cu ambitia mea si incurajarile voastre :) sa scap de ele cit mai iute, ca tare nu-mi plac. In princiupiu cam asta am inceput eu sa maninc de vreo citeva zile: ora 10: cereale cu lapte, un iaurt cu fructe 0% grasime ora 1: salata de legume cu brinzuca sau cascaval si 1-2 oua fierte ora 5.30: legume si carne de pui, inabusite in oala sub presiune seara: o cana de lapte intre mese, cite un mar, o para, o banana, o cafea :) Rezultatele au aparut deja, in 4 zile am dat jos cam juma de kil, dar uite ca azi am fost in vizita la niste prieteni si ne-au tratat cu niste bunataturi asa de bune, ca n-am rezistat... Dar de miine, sper sa fiu mai constiincioasa. Daca nu-s, sa ma certati !!! Va pupic acum si spor la slabit. Lili si Bianca (10 Mai)http://community.webshots.com/user/biancutza_mamarutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...