Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

pt femeile cu "greutate"...incepem o dieta? (3)


vilma

Recommended Posts

Buna! Raporul de seara: Dimineata o cafelsito fara zahar,pe la ora 10 un merisor si muuuulllttt ceai de fructe amestecat cu ceai de soc si...multa alergatura(azi am lucrat de zi). La pranz am mancat o pulpa de pui la gratar despielitzat [:D] (ramasita de la masa de duminica seara ),si la ora 19 o salata de varza dulce cu otet de mere (fara ulei) amestecat cu iaurt (0% grasime}. Va spun sincer mi-e frica sa ma sui pe cantar ca daca ma dezamageste imi trece cheful de slabit Mii de pupaciuni!!! Mult spor si vointa si voua si mie !!! Copilutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sigrid [flo], trece-ma cu aceeasi greutate , saptamina asta nu mi-a folosit de nimic ,incercasem sa tin o alta dieta gasita insa nu am avut rezultate.[bang][bang][bang][bang]
Incep iarasi dieta mea si sper sa-mi mearga mai bine.[:D]
Valentina,[flo] mama nu mai pomeni mamaliga ce vrei sa mor de pofta nu am vazut o bucatica de vreo 5 ani[q].
Nu gasesc pe aici faina de porumb.[:(]Pentru toate fetele[pup][pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri nu am reusit sa ma cantaresc de dimineata. Astazi de dimineata insa aveam 71Kg, asa ca am si eu -1Kg. De mancat nici nu mai stiu ce am mancat( cafea, iaurt, o banana, 1/2 mar, 1/2 felie sunca fara paine, o lamaie, si cam atat cred). Insa stiu mult mai bine ce as fi vrut sa mananc si mi-am refuzat. Oricum nu am sarit calul cu nimic. Ba chiar am facut si cateva abdomene si alte alea. Deja nu mai am senzatia aia de parca as manca intruna. Si la solduri am scazut cu 2 cm. Voi ce stiti, cand "vin rusii" greutatea creste? Ca tocmai sunt in perioada respectiva. Haideti fetelor ca impreuna o sa reusim! Sobo si Dragos "Copiii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." Nicolae Iorga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...