Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

pt femeile cu "greutate"...incepem o dieta? (3)


vilma

Recommended Posts

Raportez: ora 12 branza dulce de vaci ora 19 : 2 pere in rest mult ceai verde, cafea, apa, am bagat si la bicicleta. N-am rezistat si dimineata m-am urcat pe cantar , am pierdu kg pus saptamana trecuta. copilutzu nu te descuraja! vrei sa fiu mai slaba decat tine? Spor la slabit!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata fetelor ! Cred ca si la mine se aplica teoria cu ,,piticii rosii" ne nu s-a miscat deloc cantarul! Dar am sa le vin de hac !! Aseara ne-am plimbat pe la multe magazine dupa bicicleta de slabit, am vazut multe oferte si a ramas sa o luam azi!! Cred ca diseara voi sta pana tarziu cocotata pe ea! Numai sa ma tina euforia asta!! Raportul de azi:dimineata - o felie paine neagra-neagra + 1 cafea pranz :o felie paine neagra-neagra + pateu +1 mar seara : ceva usor- fructe Sapt asta ma simt chiar bine, trebuie sa inving kg ca nu ele m-au facut pe mine !! Cred ca si eu o sa incerc Monti, sa am mai multa grija de ce mananc si ce combinatii fac intre alimente!!Cred ca duminica imi voi stabili regimul alimentar pt sapt viitoare sa stiu ce voi manca, fara sa calc stramb! Bafta multa tuturor fetelor si pupici[pup][pup][pup] allexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q][:(][q] azi de dimineata nu prea am avut pofta de mancare,mai bine spus deloc!!!am citit stirile din ziare si acolo am aflat bomba:SUPERMAN a murit!DUMNEZEU SA-L IERTE SI SA-L ODIHNEASCA!!! ce pot sa va spun este ca de abia am mancat un iaurt.o sa ma coste pe ziua de azi inca cateva grame in plus,deoarece nu maninc la timp.dar cui ii mai pasa,azi sunt atit de deprimata!acum cateva zile ,sotul a aflat de moartea unui prieten din copilarie.l-a socat pur si simplu. vai fetelor sa ma scuzati ca nu am vrut sa va deprim si pe voi,dar am simtit nevoia sa vb cu cineva,chiar si pe net.altfel plang pana nu mai pot![:(][q] isabel 35
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna [biz][biz][biz] sobo, din ce stiu eu cu cateva zile (nu spui cate [:D] ca nu stiu)inainte ca "rusii sa navaleasca" retinem apa mai multa in organism , nastad,.....daca slabesti mai repede ca mine...[:(!][:(!][:(!] iti promit....ca te invit la o pizza si la o inghetata si la o ....te corup eu.... nu scapi !!!!!!!!!!!!!!!!! si tu o sa papi tooooot si eu ma uit la tine [pofta] (pe cine pacalesc?)[pup][pup][pup][Chiar mergi la o pizza????] Fetelorrrrr,pregatiti rosiile, ca nu ma mai ascund ......stau [^] Mii de pupaciuni!!! Mult spor si vointa si voua si mie !!! Copilutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si...un raport mic! dimineata nu am mancat nimicutza (mare stres a fost pe capul meu -am fost la Curtea de Apel Buc. Pe la pranz am baut o cafelsito decofeinizata ( ca era destul de agitata [bang][bang][bang]).Pe la ora 15 un iaurt 0%grasimi si cred ca mai tarziu mai" bag "niste mere. Pe cantar dimineata nu am avut timp sa ma urc.Dar important este sa imi invat stomacul sa nu mai ceara ca un "prost crescut"(am mult de furca cu needucatul asta!!!) EEEHHEE..dar mai este destul pana se intuneca...cine stie ce prostioare mai fac...!!!! Mii de pupaciuni!!! Mult spor si vointa si voua si mie !!! Copilutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, Eu m-as da cu capul de pereti. De slabit ioc, si am si revenit la cu cat incepusem. Celulita pe mine garla, noroc ca-i frig afara si patalonii grosi. Eu am momentan 58.9. Si de unde ieri ma hotarasem sa renunt la grasimi si faze de-astea azi m-au nervat asa rau niste persoane ca m-a apucat foamea pe sistem nervos si ma cheama cartofi prajiti. Imi vine sa urlu, asa rau m-au enervat. Singurul fapt pozitiv: ieri am facut exercitii si poate ma tine minunea din doua in doua zile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

RaporteZ: Ceai verde, cafea, 1 iaurt pe la 18 cartofi fierti si 1 Activia. Acu ma bag la o bicicleta. Ma simt bine dar mai sunt cateva ore pana la culcare.... sper sa rezist. Copilutzu ai grija ce faci. Te astept pe la mine. Sa stii ca la pizza nu merg, daca vrei poate niste aripioare picante[:D] Spor la slabit! Nu va lasati! Daca eu pot , puteti si voi. Doina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sa trec si io la raport: dimineata:un capucino Pranz:doi crenwusti goi Seara:un pumn de maxi mix Fetelor asa o stare proasta am , nu mai stiu ce sa mananc, am ajuns ca numai cand vad pui la gratar imi vine sa[vom], iaurt la fel , branza de vaci la fel.Nu stiu ce sa mai mananc ca am o stare de greata continuu daca ma gandesc la feluri de asta de mancare,cred ca in curand ajung doar la fructe.De maine imi vine si sotul si cand o sa inceapa cu cartofii prajiti si mancaruri super bune nu stiu cum o sa fac,offff.Cred ca am sa trec pe ciorbe de legume ca alta sansa nu mai am, macat pina imi revin. Fetelor va pup , dragutele mele ca fara voi renuntam de mult mii de pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sigrid, ce zici de o salata cu ton? Iti cumperi o conserva de ton in suc propriu, daca mai tin minte bine, 100 g au in jur de 140 calorii. Conserva are 150 g, deci ar fi vreo 210 calorii. Si faci o salata obisnuita(eu pun doar salata verde, rosii si porumb) pe care o amesteci cu tonul respectiv. Eu mai adaug si o lingurita mica de maioneza(Miracel whip cu continut redus de calorii, 100 g au 180 calorii) si ma satur cu ea si nici nu are mai mult de 300-350 calorii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Shi io la raport: ieri am mincat dimineata niste ceafa afumata,ridichii si 1 felie de paine,aseara,brinza,castraveti si am baut must[alcool] Azi vreau sa tin post asa ca mi-am luat 1 banana si 2 pere,iar diseara imi fac o salata maaare cu de toate. Sigrid,daca iti plac ciupercile,poti sa-ti mai faci si din astea umplute si date la cuptor pe linga salata de ton propusa de osolita.Peste nu-ti place?poti sa-ti faci o plachie ceva,daca nu mai vrei fript,sau spanac piure.Ce zici?merg? Care ziceati ca ati facut 200 de abdomene?shi v-ati mai sculat dupa aia[?]Ca io dupa 30,sunt terminata. va pup Valentina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...