Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

pt femeile cu "greutate"...incepem o dieta? (3)


vilma

Recommended Posts

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna Fetele mele Vin si io cu raportul de sambata si duminica, ca vad daca ma fac ca uit sa dau raportul fac o gramada de prostioare: simbata dimineata:un capuccino Praz:carne de vita+orez fiert+salata+zazatiki Seara:fructe +cateva linguri de varza (am gatit si am tot gustat din ea) Duminica Dimineata :o cafea+un ou+bucatica de castravete verde+o feliuta sunca Pranz:ciorba de dovlecei cu iaurt+varza calita(cu fff putin ulei)+o bucatica de muschi de porc pe gratar Seara:apa multa si un mar ca deja am exagerat la pranz Fetelor in alta ordine de idei cantarul arata cu aproape 2kg in plus[bang][bang][bang][bang]cu toate ca regim am tinut doar ca am mancat ciorba de legume, vad io luni dar cred ca e nasoala treaba rau.Sper ca are dreptate Clover si doar e o faza ca nu pot sa cred ca m am ingrasat 2 kg de la niste ciorba. Ioana 75 mai usor cu zacustile si alte bunatati ca trebui sa arati bine la nunta, ia vezi ca pun [neand]pe tine , cum te scap din ochiicum faci excese,ia vezi.... Delidana bine ai venit la noi in club si la cat mai multe kg jos. copilutzu hai ma mami nu te descuraja ca e pacat mai ales ca suntem si noi aici si ne chinuim de numa sa slabim si noi, numai sa indraznesti sa renunti ca te umplu de mesaje private pana revii, hai ca imi esti asa draga,,,, isabel 35 vad ca faci eforturi, tine-o tot asa sa vezi ce bine o sa arati. Fetele as mai scrie da nu ma lasa adela mea Pe luni si la cat mai putine kg va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sigrid26, chiar m-ai facut sa rad [pup] .Esti o draguta ! [pup] Nuuuuu.. nu am de gand sa renunt ,eram un pic dezamagita dar mi-a trecut . Sambata am mancat: -dimineata cafelsito -la pranz supa de legume si carne de pui la gratar -seara supa de legume si cateva mere pe la ora 21 Duminica am mancat cam la fel ....dar am bagat boticul intr-un pahar cu bere [pofta],.... nu am baut mult..."am pupat un pic paharul" [:)] Spor la slabit ! Copilutzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu la raport dupa doua saptamani.Am slabit vreo 4 kg,de la 94 la 90..dar nu sunt deloc extaziata pentru ca de vreun an decand ma chinui sa slabesc oscilez intre 89 si 94kg.Asa ca pentru mine adevarata lupta incepe de la al 89-lea kg. Mananc tare aiurea,nu tin un regim precis,azi chiar nu am rezistat in fata unui chec cu migdale si struguri(hmmm,ce bun a fost)...saptamana asta vreau sa tin un disociat incepand cu fructele maine...o sa vin la raport duminica viitoare. Sigrid,nu uita sa ma treci pe lista cu 90kg..Pana atunci sunt alaturi de voi si va doresc o saptamana minunata..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost racita zilele astea. Am avut febra si ma durea gatul asa ca am mai incalcat regimul cu niste miere si alte alea pe care nu le mai spun. Insa ma bucur ca am scapat de pofta aia de mancare bolnavicioasa. Inainte parca aveam bulimie. As fi mancat continuu. De scazut nu am mai scazut. Tot 71Kg. DelidanaBine ai venit! Am observat ca avem aceesi inaltime si vrem sa ajungem cam la aceleasi Kg. Eu vreau 63. Eu ce e drept ca deja am ajuns la 71. Insa te astept sa ma prinzi din urma.Hai ca poate asa suntem mai mobilizate! Sobo si Dragos "Copiii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." Nicolae Iorga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu azi-dimineata aveam 59.0. habar nu am de ce, ma simt ca un balon desi nu am mancat foarte tare saptamana trecuta. M-am simtit foarte rau si m amai simt de la stomac. Astept ca la un moment dat organismul meu sa-si revina. Pe ce pagina sunt rezultatel ede saptamana trecuta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,am venit si i-o cu raportu!!!...SAMBATA : am mancat lactate toata ziua,adica iaurturi,iar inainte de ora 18 am mancat o salata de cruditati,compusa din morcovi ,telina ,varza,cu cateva masline nesarate si binenteles cu un pic de ulei de masline si cativa stropi de lamaie.DUMINICA [bang] am sarit calul,si am papat ciuperci cu putina maioneza asa de dimineata!!! dupa aceia da-i tot cu iaurturi pana seara. si in fine c-am pe la ora 18:45 am mancat salata de fructe....si inca ceva fetele nu m-am lasat de bicicleta sau de abdomene....unde mai pui ca acum m-am apucat sa sar coarda(de se uita baietii mei la mine tare ,tare ciudat)de trebuie sa-i scot cu forta [:D] din sufragerie(acolo e sala mea de forta,unde ma chinui sa dau kg jos) [;)][;)][;)] LUNI : da dimineata ,dupa ce au plecat copiii la scoala ,mi-am facut o cafea am citit putin pe forum,dar nu am avut timp sa tastez ceva.deoarece de lunea am la treaba o gramadaaaaaaaaaaa [;)].spala ,calca si fa mancare !acum am luat o mica pauza ,sa nu uit sa dau raportu!!! iar la 12 am papat o micuta fripturica de vita cu garnitura de pastai ,si morcovi ras deasupra. si ca desert o CAFEA ,ca tare ma mai dor salele.asa ca sa-mi revin.[cafea] cu respect sa auzim fetele de bine [asia]si nu uitati sa raportati tot ce mancati!!![flo][flo][flo] isabel 35
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu 51 de kg![:D] Fetele eu am inceput de azi cu supa de varza...care inca e pe foc!A iesit un oloi asa de mareeee!Cred ca o sa trebuiasca sa si arunc din ea...ca pana o mananc eu toata se strica! Sa vedem daca slabesc saptamana asta ceva cu supa asta minune! Eu am 1.70 si 59 de kg! Sper sa ajung pe la 54 si sunt mai mult decat multumita! Sa vedem cum o fi lunea viitoare dupa o saptamana de dieta! Si sper sa nu mi se faca rau de la atat supa de varza! Dar gata...nu ma mai las...mi-am pus ambitia....mai ales ca m-a enervat o "prietena"...la care am fost in vizita si in spatele meu se stramba si ii arata mamei ei ca ce burta am...si sotul a vazut-o! Chestia e ca nu am eu burta atata...dar eram balonata! Si na...unii nu incap de grasimile mele! DAr oricum o fac pt mine nu pt altii! Pupicei si spor la slabit! IOANA http://delialaryssa.fotopages.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...