Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus...in Scandinavia (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu mai traduc primul mesj ca m-am enervat .Concluzia ca n-au cabane cu 10 paturi, libere in aceasta peroada.O alternativa pe care ne-o ofera ar fi casute stil vagon.Le gasiti daca dati click aici..http://www.camping.se/product.asp?dv_cpl=on&icp=scr2/cpl&PR=48_251_1&dv_id=48_251_1&dv_CPLdbo=48&dv_CPLcust=251&dv_CPLprod=1&sp=SE&dv_Forsidan=on , apoi click pe stugor,in casutza cu sageata alegetei villastugor si apoi va holbati la o imagine a unei "vile" cu locuri pt 5 persoane.Ei?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hej, Tack för ditt mail, men vi har inga stugor till uthyrning med så många bäddar. Det finns ett vandrarhem i Kävlinge, även med lägenheter, som möjligtvis kan ta emot så många gäster, tfn 046-70 41 01, mobil 0709-20 30 27, 180 kr/pers. Ett annat alternativ är Löddes gästis i Löddeköpinge, tfn 046-70 95 94 budjetpris för 8 pers i ett rum- 250/pers, de andra 690 kr/dubbelrum med frukost. Dessutom finns en möjlighet att hyra Scoutstugan i Rinnebäck för 500 kr, för upp till 50 pers, tfn 046-73 20 80 (ordförande i Scoutkåren Astia n-au nici o stuga de inchiriat, cu asa multe paturi.Exista o (un) vandrarhem ( dupa stiinta mea e o cabanuta turistica, d-aia de doua parale) cu apartamente ,care e posibil sa primeasca asa multi oaspeti, pt 180 kr/ pers. O alta alternativa e in Löddeköpinge,8 persoane intr-o camera, 25 kr/ pers sau 690Kr/ dubbelrum cu mic dejun. In afara de asta exista posibilitatea sa inchiriezi Scoutstugan i Rinnebäck pt suma de 500Kr/ pers.Dupa cate pricepui io, in stuga asta incap pana la 50 persoane.[bang] Acuzati de traducere, ca de, sunt incepatoare.Dac-o vrea Adela sa rectifice pe ici pe colo, in caz ca n-am inteles bine.. Dar nici una din variantele astea nu mi se pare pare demna de luat in considerare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lilanda
Io dispar putin, insa revin mai pe seara cu studiul ofertei!!! [:D] [url="http://community.webshots.com/user/lilanda"]pozulici[/url]
Na si tie![sm][sm][sm] Pt cine m-am straduit io sa ma balbai cu traduceri ? [neand]Si-asa am mancat de-a litere ca nu stiu ce se mai intelege din mesajele mele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multe salutari de acasa din Romania scandinavelor!![bis] Sper ca nu m-ati uitat inca[:D]Scuze ca nu v-am scris pana acum dar n-am prea avut timp.Aici sunt intr-o continua miscare,de-abia acum pot sa zic ca incep s-o las mai moale.Am avut mult de lucru cu renovatul apartamentului, cu intalnirile cu prietenii, cu neamurile...Ma simt excelent acasa dar fericirea mea ar fi deplina daca ar fi si Kent aici cu mine.El a plecat la mijlocul lui august si se intoarce doar in decembrie.Timpul a fost frumos, dar incepand de ieri a inceput sa se raceasca.In rest n-am de ce ma plange, imi place viata de aici, e palpitanta, zgomotoasa, multi prieteni, e mediul in care ma simt bine!!Nici nu stiu ce sa va mai scriu acum, e tarziu si sunt cam obosita.N-am ajuns sa citesc tot ce ati scris de cand am plecat dar o s-o fac in zilele urmatoare!! Va [pup]pe toti si pe curand!![bis][bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza la kafelutza! Chiar asa,dau io trezirea?Puturoaselor![neand] Idoraaaaaaaaaaaa,ce bine imi pare ca nu ne-ai uitat!![pup]Cind mai vii in Suedia?banuiesc ca nu te tipesti de dor[:D].Totusi,mai da si tu un semn de viata,macar virtual! Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos"]poze Amelie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...